Vyhraj a cestuj na Superfinále českého florbalu povzbudiť našich v tímových farbách.

21.03.2013 13:52:07
"Nie je žiadne nabudúce, nie je možnosť opravy! Jeden deň! Jedno miesto! Dva víťazi!"

Slovenský zväz florbalu prehlbuje spoluprácu s Českou florbalovou úniou čoraz viac. Touto cestou máme pre Vás pripravenú  súťaž o vstupenky na Superfinále českého florbalu 2013. Mnohí z vás vedia o čo kráča a niektorí sa osobne zúčastnili v O2 aréne samotného veľkolepého predstavenia pred rokom. Pre tých, ktorí len niečo tušia o čo tu ide, máme jasnú definíciu.

 

ČO JE VLASTNE Superfinále florbalu?

Superfinále je prevratná novinka v rámci Českej republiky v halových športoch. Doteraz žiadny halový šport sa k tomuto radikálnemu, ale pre diváka veľmi atraktívnemu kroku neodhodlal. Jedno stretnutie rozhodne o držiteľoch titulov Majster Českej republiky vo florbale mužov a žien. Rovnako ako americký Superbowl či Švédske finále SSL (najvyššia súťaž vo florbale mužov) rozhoduje súťaže florbalu u našich susedov jediný zápas. Diváci môžu očakávať strhujúci zážitok, ktorý v roku 2012 strhol zaplnenú O2 a vyhecoval hráčov k výborným výkonom.

 

 

Nie je žiadne nabudúce, nie je možnosť opravy! Jeden deň! Jedno miesto! Dva víťazi! Superfinále florbalu je akciou, na ktorej pravý športový fanúšik nesmie chýbať.

 

Finálový zápas tak ponúkne nefalšovanú bitku o kráľa a kráľovnu českého florbalu. Superfinále českého florbalu malo svoju premiéru v roku 2012. Prvé zápasy o tituly v ženskej a mužskej extralige pre seba ukoristil stálice českého florbalu. V ženskom finále presvedčivo ovládli zápas hráčky HERBADENT SJM Praha11 amužský, nervy drásajúci duel, pre seba v predĺžení strhol Tatran Omlux Střešovice. V zápasoch sa predstavili i Slováci, ktorých prišlo do Prahy pozrieť viac ako stovka divákov.

 

 

 Súťažná otázka sa otvorí po kliknutí na tento text.


Teraz máte možnosť aj Vy cestovať 20. apríla 2013 do Prahy na Superfinále florbalu. Čo je potreba urobiť aby si tam šiel??? Stačí odpovedať na jednu otázku TU, vyplniť osobné údaje a veriť, že ťa vyžrebujú. Súťaž bude trvať od dnes 20. marca do 14. apríla 2013, kedy budete môcť odpovedať na otázku. Čo vyhrám???? Každý koho vyžrebujeme dostane dve vstupenky, aby mu nebola dlhá cesta do stovežatej Prahy. Máme pre vás pripravených 20 ks vstupeniek, ktoré sú len a len pre Vás. Mená výhercov sa dozviete na našej FB stránke i na emaily, ktorý uvediete v pondelok 15. apríla 2013.


späť