Začína sa príprava junioriek na MS 2018.

29.06.2016 21:51:42
Slovenská reprezentácia junioriek začína po dvoch mesiacoch od uplynulého svetového šampionátu s dvojročnou prípravou na MS 2018.

Len necelé dva mesiace po svetovom šampionáte junioriek v kanadskom Belleville, sa začína nový reprezentačný cyklus, ktorý vyvrcholí majstrovstvami sveta 2018 vo švajčiarskom St. Gallene. Realizačný tím pod vedením hlavného trénera Jaroslava Marska ostáva v rovnakom zložení. Počas prvého prázdninového víkendu sa uskutočnia v Trenčíne dva úvodné zrazy, na ktoré si realizačný tím reprezentácie junioriek pozval celkom osemdesiat hráčiek. 

 

Nominácie hráčiek na sobotu 2.7.2016:

 

Darášová Katarína  1. SC Malacky
Jurkovičová Lívia  1. SC Malacky
Kučerová Vanessa  1. SC Malacky
Muková Lucia Banská Bystrica
Nékyová Natália  Banská Bystrica
Ridzoňová Simona  Banská Bystrica
Selecká Dominika  Banská Bystrica
Styková Michaela Banská Bystrica
Fančovičová Ema  FBC Lions Bratislava
Lenčešová Lenka  ICE Players Sereď
Vítková Gréta  FBK Bogdau Stupava
Kajanová Veronika  FbO Florpédo Bratislava
Sedláková Karolína  FbO Florpédo Bratislava
Žáková Kristína  FbO Florpédo Bratislava
Dobošová Tamara  Harvard Partizánske
Junasová Barbora  Harvard Partizánske
Huláková Veronika  Ice Players Sereď
Bahnová Adriana  NTS Nemšová
Farulová Paulína  NTS Nemšová
Juzeková Anna  NTS Nemšová
Kadlečíková Edita  NTS Nemšová
Liptáková Lucia  NTS Nemšová
Papierniková Diana NTS Nemšová
Papierníková Slávka  NTS Nemšová
Patková Denisa  NTS Nemšová
Pelechová Tatiana  NTS Nemšová
Štefánková Klára  NTS Nemšová
Švančarová Alexandra  NTS Nemšová
Vyletelková Kristína  NTS Nemšová
Zúberová Mária  NTS Nemšová
Skovajsová Pamela  FBK AS Trenčín
Gáborová Barbora  ŠK 98 Pruské
Kocúrová Alexandra  ŠK 98 Pruské
Balátová Michaela  ŠK Rebels 91 Topoľčany
Gogová Romana  ŠK Rebels 91 Topoľčany
Krajčová Michaela  ŠK Rebels 91 Topoľčany
Štefkovičová Monika  ŠK Rebels 91 Topoľčany
Vičanová Vanessa  ŠK Rebels 91 Topoľčany
Vicenová Dominika  TJ Sokol Gajary
Kavická Henrieta FbO Florpédo Bratislava
Mánová Kristína Harvard Partizánske
Kuklová Kristína Harvard Partizánske
Pagáčová Barbora ŠK 98 Pruské

 

Nominácia hráčiek na nedeľu 3.7.2016:

 

Adamcová Sára   Young Arrows SNV
Kuchárová Kristína DFA Nitra
Žikavská Michaela  DFA Nitra
Gašincová Nikoleta  FBK KNM
Macúrová Petra  FBK KNM
Brodňanová Laura  FBK KNM
Faktorová Alexandra  FBK KNM
Komzalová Viktória  FBK KNM
Marková Veronika  FBK KNM
Martinčeková Zuzana  FBK KNM
Mlíchová Kristína  FBK KNM
Svrčková Klára  FBK KNM
Tichá Aneta  FBK KNM
Záteková Sara  FBK KNM
Grossová Klára Fbk Kométa SNV
Bajtošová Anna  Fbk Kométa SNV
Hanuščinová Sára  Fbk Kométa SNV
Hlebová Tatiana  Fbk Kométa SNV
Belicová Kristína  FbK Tvrdošín
Rennerová Radka FbK Tvrdošín
Šprláková Klaudia   FbK Tvrdošín
Šipošová Patrícia  FbK Tvrdošín
Dulková Michaela   FbK Tvrdošín
Olbertová Alexandra  FbK Tvrdošín
Kováčová Aneta FbK Tvrdošín
Hlavatová Barbora  Grasshoppers Žilina
Pudišová Linda   Grasshoppers Žilina
Hlavatá Kristína Grasshoppers Žilina
Hlávková Klára  Juventa Žilina
Ryšavá Vanesa  Nové Zámky
Lupačová Michaela FBC Mikuláš Prešov
Čintalanová Kristína  Rimavská sobota
Vaslíková Dominika   Rimavská Sobota
Šándriková Soňa   Banská Bystrica
Šímová Sára    
Bublincová Miriam  Zvolen
Miklášová Karin  Zvolen

 

Autor: Lukáš Chovan

Foto: archív SZFB/Miroslav Hýlek

späť