Zapojte sa do projektu „Ukáž sa!“

03.06.2020 05:50:06
Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru spustila už 5. ročník grantového programu Ukáž sa! – v úplne novom šate. Program je určený pre mladé športové talenty od 13 do 18 rokov.

Jednotlivci i športové kolektívy môžu prostredníctvom dvojtýždňovej práce na Instagrame celému Slovensku ukázať svoj talent a vášeň pre šport. Tento rok sa medzi športovcov rozdelí až 35 000 eur. V minulom roku sa do TOP 6 v kolektívoch dostali aj dievčatá z klubu FBC Slovan Rimavská Sobota, ktoré sa tešili zo sumy 2000,- €. O finančný grant zabojujú aj v tomto roku, no možnosť majú aj iní. Príbeh Rimavskej Soboty si môžete pozrieť TU. Florbal uspel aj v roku 2018, keď boli úspešné dievčatá z klubu Wild Girls Čadca.

 

Ukáž sa, svoj talent a nadšenie pre šport na Instagrame a vyhraj až 3 000 eur na podporu svojho talentu! Do grantového programu Nadácie Slovenského olympijského a športového výboru Ukáž sa! sa môžu zapojiť jednotlivci aj športové kolektívy od 13 do 18 rokov. Tak nečakaj a prihlás sa aj ty! 

 

Viac info a prihlasovací formulár nájdeš na https://www.olympic.sk/ukazsa 

späť