Zaži perfektný týždeň florbalu s Jurajom Matejkom a Milanom Garčarom

20.05.2013 12:17:32
Prihlás sa cez web SZFB na Salming Floorball Camp a získaj zľavu.

Poď aj TY zažiť perfektný týždeň florbalu s Jurajom Matejkom, kapitánom slovenskej reprezentácie a Milanom Garčarom, českým reprezentantom so skúsenosťami zo švédskeho FC Helsingborg. Títo dvaja skvelí chlapíci a veľa iného Ťa čaká na 2. ročníku SALMING FLOORBALL CAMP.

 

Florbalový Camp určený pre florbalistov, florbalistky i brankárov, brankárky v rôznych vekových kategóriách. V júli ( 14. 7. – 19. 7. a 21. 7. – 26. 7. 2013) môžeš zažiť aj ty so svojimi kamarátmi chuť SALMING FLOORBALL CAMP. Pod vedením Juraja Matejku, Milana Garčara sa zdokonalíš vo svojich florbalových schopnostiach. Brankársku školu podvedie Matej Pošta, ktorý vyrastal v Tatrane Střešovice popri Tomášovi KafkoviMartinovi Zichovi. Kondícia, sila, obratnosť a výdrž má v malíčku Martin Vlnka, ktorý sa v lete stará o slovenské hviezdy NHL Hossu, Gáboríka, Kopeckého a tentoraz si s ním zatrénuješ Ty.

 

 

Počas SALMING FLOORBALL CAMP si kvalitne zatrénuješ podľa najmodernejších metód, ktoré využívajú najmä švédsky a český tréneri, na zdokonaľovanie florbalových zručností. Turnaje, súťaže, ceny a veľa, veľa zábavy mimo tréningov sú neodmysliteľnou súčasťou campu. Tak neváhaj a prihlás sa už dnes TU a získaš 10% zľavu na camp. Prihláška cez ktorú platí zľava 10% je i pod názvom SALMING FLOORBALL CAMP, stačí len kliknúť a môžeš sa prihlásiť

 

Pozývajú Vás:

 

Juraj Matejka „Chcel by som Vás srdečne pozvať na Salming floorbal camp, kde popri odbornom vedení florbalových tréningov, s nami zažijete veľa zábavy, nezabudnuteľné zážitky a určite spoznáte množstvo nových florbalových kamarátov.“      

 

Milan Garčar „Trénujeme podle zahraničních metod, se kterými máme skvělé zkušenosti a které jsou praktikovány u nejlepších světových týmů. Během týdne se zároveň věnujeme i ostatním sportovním aktivitám, které jsou zpestřením k samotnému florbalovému tréninku. Samozřejmostí je odborné vedení kondičním trenérem, který je uznávaným odborníkem a spolupracovníkem s hráči NHL. Těšíme se na spolupráci a jsme přesvědčeni, že s námi prožijí tě skvělé sportovní léto."


PR článok - platené

 

späť