Ženské play off zápasy štvrťfinále štartujú už dnes.

09.03.2013 10:17:08
Nová časť sezóny sa začína víkendovými zápasmi a Vy si to nenechajte ujsť.

Ženská extraliga sa po základnej časti prehupla do druhej časti. Play off znamená novú súťaž pre každý tím a stav 0:0 je pre každého novým začiatkom. Dnes sa odštartujú prvé zápasy 1. kola play off – Štvrťfinále. Osem celokv po základnej časti bude bojovať o titul majstra Slovenska. Celé play off žien môžete sledovať Live na Onlajny.eu Pozrime sa ako by to mohlo dopadnúť.

 

NTS FK-ZŠ Nemšová – VŠK FTVŠ UK Bratislava - Online

Nové prostredie bude pre oba tímy v úvode neznámou. V Púchove však nemšovskí fanúšikovia vytvoria domáce prostredie a strhnú na svoju stranu i Púchovčanov. Nemšová by nemala vo štvrťfinále zakopnúť s vysokoškoláčkami a víťazstvo v sérii 3:0 by nemalo celku z Považia robiť veľký problém.

 

ŠK 98 Pruské – FBK Kométa Smolník - Online

Pruské nastúpi vo štvrťfinále proti neznámej. Smolník sa môže stať čiernym koňom play off, ale proti Pruskému to bude náročné. Séria oboch celkov prinesie napínavú sériu a za predpokladu, že Smolník bude v plnej sile uhrá aspoň jeden zápas v sérii. Pruské by v semifinále nemalo chýbať aj keď séria skončí 3:1.

 

ŠK Slávia SPU DFA Nitra – CVČ Unihoc Žirafa Žilina - Online

Slavistky sa stretnú so žirafou, ktorá v sezóne podávala nestabilné výkony. Žirafa po dvoch finálových účastiach má vo svojich radoch skúsené hráčky, ktoré potiahnu svoj tím. Nitra bude chcieť ísť čo najďalej, ale všetko bude záležať na zostave. Táto séria by mohla byť zo všetkých najdlhšia a päťzápasová šnúra by mala rozhodnúť o postupe Slavistiek.

 

FBK Tvrdošín – FBC Mikuláš Prešov - Online

Tvrdošín v závere v Prešove prehral a prišiel o 3. miesto v základnej časti. Tím Michaela Cvancigera sa v play off nebude obzerať za tým čo bolo, ale pôjde od nuly za cieľom ísť čo najďalej. Prešov by nemal byť pre Tvrdošín veľkou prekážkou v ceste do semifinále. Prešov dokáže na domácej pôde uhrať jeden zápas, ak to však Tvrdošín dovolí. Séria by mala byť jasnou záležitosťou pre Tvrdošín 3:0.

 

Víkendový program nájdete TU. Pripomíname, že všetky zápasy môžete sledovať na Onlajny.eu.

 

späť