Známe sú semifinálové dvojice Salming Extraligy

18.03.2015 22:25:09
Pred necelou hodinou prebehol telefonický výber súperov mužskej Salming Extraligy, ktorí sa medzi sebou stretnú v semifinálových zápasoch. Prinášame vám informácie priamo od klubov.

 

Tomáš Hrnčiar - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina:
"Za súpera si vyberáme FBC Mikuláš Prešov. Myslíme si, že súper nemá až tak široký káder, čo môže byť po náročnej sérií pre nás rozhodujúce. Na druhej strane je to o niečo bližšia vzdialenosť. Keď chce niekto získať titul, musí dokázať zvíťaziť nad každým."

 

A čo na to Martin Sikorjak - FBC Mikuláš Prešov:

"Očakávali sme, že v prípade postupu si nás Žilinčania vyberú. Už máme vybavené aj ubytovanie. Máme v nohách náročnejšiu sériu než súper, no ideme od zápasu k zápasu. Keď sme vyradili Trenčín, máme na to aby sme to zopakovali aj s Grasshoppersom."

 

 

Nasleduje oznámenie súperom, že druhý zápas semifinále je medzi Tsunami Stupava a ATU Košice.


Roland Bluska - Tsunami Stupava:

"Touto informáciou sme trochu zaskočení, no ATU má podobné zloženie tímu ako máme my. Očakávam vyrovnané zápasy. Jedno z týchto družstiev má ambíciu získať titul majstra. Budú to náročné ale čisto florbalové zápasy."


Juraj Dudovič - ATU Košice:

"Boli sme pripravení na Žilinu, pretože sme nepredpokladali postup Prešova. Chystali sme sa do Žiliny, no budeme opäť musieť vycestovať do Bratislavy. Bude to náročná séria."

späť