Celonárodné finále stredných škôl sa blíži! Kto získa slovenský titul?

Po roku sa v Trenčíne opäť predstavia najlepšie stredné školy a gymnázia z celej republiky. Mestská športová hala v Trenčíne privíta žiakov a žiačky, ktorí zabojujú o výhru v Super Florbal Pohár 

Už budúci pondelok odštartuje v Trenčíne celonárodný finálový turnaj stredných škôl a guymnázií. Dve ihriská, sprievodný program, hudba a najmä veľa florbalu. To všetko čaká najlepšie žiačky a žiakov zo Slovenska. Do mesta pod hradom Matúša Čáka príde mladá energia, ktorá poriadne rozprúdi tamojšiu Mestskú halu. 

V akcii bude opäť viacero slovenských reprezentantov a reprezentantiek ako Lenka Červená, Daniela Hrabovská, Klaudia Chúpeková, Samuel Kopejtko, bratia Čekanovci alebo talentovaná brankárka Romana Veleková. 


Všetky tímy aj so súpiskami nájdete na priložených odkazoch: 

Tímy žiačok 

Tímy žiakov


Titul budú v žiackej časti obhajovať hráči Súkromnej strednej športovej školy Užhorodská 39 v Košiciach. U žiačok budú chýbať obhajkyne z Gymnázia v Dubnici nad Váhom. 

Všetko vypukne už v pondelok 29. apríla v centrálnej hale v MŠH na Sihoti v Trenčíne otváracím ceremoniálom a dvojdňový florbalový maratón začne prvými zápasmi o 13:20. Nebude chýbať priamy prenos a fotografie z podujatia nájdete na našom Flickri. 

Zápasový program nájdete tu: 

Program zápasov - dievčatá

Program zápasov - chlapciPozrite sa, ako to vyzeralo minulý rok na celonárodnom finále stredných škôl. 

 

 

 

 

 Odoberajte newsletter