Florbalová streda v znamení reprezentačných zrazov

Florbalová mládežnícka super streda. Aj tak by sme mohli nazvať stredu 12. júna, počas ktorej sa na troch miestach stretnú chlapčenské mládežnícke výbery U15, U17 a U19

Košice, Žilina a Malacky. Tri mestá a koncentrovaná príprava mládežníckych výberov. Stredajší nabitý program patrí pokračovaniu spoločných zrazov výberov U17 a U19, ktoré sa uskutočnia v Košiciach a Malackách. 

Sústredenie dorasteneckého a juniorského regionálneho výberu Bratislava a Západ sa uskutoční v Malackách a zraz výberu regiónov Východ a Stred sa uskutoční v Košiciach. Cieľom daných regionálnych sústredení je testovanie hráčov a prípravné hry v sledovaní herných návykov. Hráčov čakajú tréningy ale aj osobné konzultácie s trénermi. Obe sústredenia štartujú od 10:15. 


Pozrite si nominácie: 

Sústredenie U17 - U19 v Malackách


Sústredenie U17 - U19 v Košiciach


Okrem zrazov výberov U17 - U19 sa uskutoční aj špeciálny herný zraz výberov U15 v Žiline. V tzv. MINI-SUPER-REGIO-FINALE sa budú zápasovo konfrontovať regionálne výbery VÝCHOD-STRED vs. ZÁPAD-BRATISLAVA. Na programe sú aj súťaže zručností. A to všetko v centralizovanom dni 12.06. 

 Odoberajte newsletter