FLORBALOVÉ LETO 2024 JE TU! Buďte spolu s nami jeho súčasťou

Slovensko žije florbalom celý rok. A leto nie je žiadnou výnimkou. Zapojte sa aj vy do našej letnej kampane Florbalové leto 2024! 

Florbal je celoročný šport, ktorý robí radosť ľuďom počas tuhej zimy ale aj počas horúceho leta. Vieme, že ho milujeme spoločne a toto leto to ukážeme všetkým, ktorí to cítia rovnako alebo aj tým, ktorým slovo FLORBAL ešte ušami neprešlo. 

Dlhá a náročná sezóna je za nami, spoznali sme víťazov a víťazky vrcholov všetkých vekových kategórií a je čas na trochu florbalovej zábavy a prípravy na novú sezónu. Ak milujete florbal a chcete byť súčasťou našej letnej kampane - Florbalové leto 2024, tak teraz máte jedinečnú šancu! 

FOTO: Malacky Street Floorball Cup 2023 


Slovensko žije florbalom aj v lete

Hlavným cieľom našej letnej kampane je priblížiť florbalové dianie po celom Slovensku čo najväčšiemu počtu ľudí. Jej súčasťou bude propagácia podujatí, turnajov, kempov, táborov alebo ďalších florbalových eventov, ktoré rozhýbu ľudí počas horúcich letných dní. Zapojiť sa môže ktokoľvek, kto splní jednoduchú podmienku. 

Stačí vyplniť FORMULÁR, dať nám o sebe vedieť a my vám pomôžeme s propagáciou na našich sociálnych sieťach alebo vaše podujatie navštívi náš štáb a spoločne pripravíme zaujímavý obsah. Ukážme spoločne, ako žije Slovensko florbalom aj počas leta a poriadne sa nažhavme na budúcu súťažnú sezónu!

FORMULÁR - Florbalové leto 2024

*PRIHLASOVANIE DO KAMPANE POTRVÁ DO 27. JÚNA. Po uzavretí prihlasovania budeme záujemcov kontaktovať s bližšími informáciami. 

Tak nevahájte a buďte súčasťou bohatého a zaujímavého florbalového leta 2024 aj vy! Tešíme sa na vaše prihlášky a podujatia po celom Slovensku. 

 

 


Ďalšie články


Odoberajte newsletter