Juniori sú už v Kutnej Hore

Slovenská reprezentácia juniorov sa včera stretla v Trenčíne na sústredení a po dvoch tréningoch sa naša výprava presunula do českej Kutnej Hory, kde zajtra a v nedeľu absolvuje prípravné zápasy proti Švajčiarsku a domácej Českej republike.

 

Do Kutnej Hory vycestovala 22-členná výprava hráčov. Prvý súboj odohrajú naši reprezentanti zajtra od 15.00 h proti Švajčiarsku a druhý v nedeľu od 14.00 h proti Česku. „Sústredenie sme začali už o deň skôr v Trenčíne, kde sme absolvovali dve tréningové jednotky zamerané na zápasové herné situácie. V Kutnej Hore to pre väčšinu chalanov bude premiéra na medzinárodnej úrovni a verím, že nebudú mať zviazané ruky, ale naopak užijú si to a ukážu svoje prednosti. Konfrontácia s kvalitnými súpermi je pre nás veľmi dôležitá a počas zápasov sa budeme prioritne sústrediť na obraz našej hry, pričom budeme chcieť priamo do hry pretaviť veci, na ktorých sme pracovali na doterajších sústredeniach,“ povedal hlavný kouč slovenskej reprezentácie juniorov Jakub Horecký.

 

Nominácia slovenskej reprezentácie juniorov na sústredenie v Kutnej Hore (21. – 24. 4. 2022):

Brankári:

Filip VAŠKO (FK Florko Košice), Ondrej MARTANOVIČ (EXEL Snipers Bratislava)

Hráči:

Andrej RENDL (1. FBC Florbal Trenčín), René BODNÁR (FaBK ATU Košice), Matúš GBURÍK (FaBK ATU Košice), Adam ZÁHORSKÝ (Tsunami Záhorská Bystrica), Jakub REPKA (1. FBC Florbal Trenčín), Timotej BIELIK (1. FBC Florbal Trenčín), Ján ŠUŠKA (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina), Patrik ZVERBÍK (FBK AS Trenčín), Marek BAKAJSA (FK Florko Košice), Michal BAČIŠIN (FK Florko Košice), Alex LAZOR (FK Florko Košice), Kamil KANDRÁČ (FK Florko Košice), Marko ŠIMA (FaBK ATU Košice), Daniel OLEKŠÁK (FaBK ATU Košice), Matúš STRIEŽENEC (FBK AS Trenčín), Patrik PACEK (EXEL Snipers Bratislava), Jozef MUTALA (ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom), Mário OZIMÝ (FBK Púchov), Šimon BATKOVIČ (FbŠ Bohemians Praha), Martin LAUKO (EXEL Snipers Bratislava)Odoberajte newsletter