Nemšová s 19. medailou na Prague Games. Rozlúčkový ročník pre Petra Tydlačku

Ďalší úspešný ročník má za sebou nemšovský dievčenský florbal na Prague Games 2023. Najväčší mládežnícky turnaj sa konal už tradične v hlavnom meste Českej republiky a prilákal tímy z 10 štátov. Slovenský florbal sa medzi účastníkmi opäť nestratil. Pre prezidenta Nemšovej Petra Tydlačku išlo o poslednú účasť na Prague Games


Nemšová už s 19. medailou, Tydlačkova pražská derniéra

Vo svojom 15. štarte od roku 2009 získal klub ležiaci v meste nedaleko Trenčína už svoju 19. medailu. Dovedna má na konte 5 zlatých, 7 strieborných, 7 bronzových medailí. 

V kategórii G12 získali tentokrát 2. miesto a v G14 skončili vo štvrťfinále. Zároveň išlo o rozlúčkovú účasť prezidenta klubu pána Petra Tydlačku.

“Bol som tu posledný 15. rok po sebe a vybojovali sme 12. finále pre Nemšovú. Je to tu super zážitok pre všetkých, hlavne pre deti. Zažiť finále na Podvinnom Mlyne, to je sen pre každého účastníka. Zažil som tu veľmi veľa krásnych chvíľ, spoznal som veľa ľudí a kamarátov, neodchádza sa mi ľahko ale pekné finále na záver... Verím, že moji kamaráti a tréneri Nemšovej sa s touto situáciou popasujú a budú úspešne rozvíjať medailovú zbierku a už o rok získajú 20. medailu pre Nemšovú.” 

Pre facebookovú stránku NTS FK-ZŠ Nemšová Peter Tydlačka dodal: "Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať celému organizačnému výboru Prague Games, v mene Nemšovej, v mene seba, v mene detí, v mene rodičov za krásnych 15 rokov čo som tu s Vami mohol byť. Našiel som tu neskutočných ľudí, hodne kamarátov, krásne zážitky, veľa radosti a aj plač a slzy, a k tomu krásnych 19 medailí, 5 zlatých, 7 strieborných a 7 bronzových. Verím, že Nemšovskí tréneri budú po mne pokračovať. S pozdravom a poďakovaním Peter Tydlačka.‘‘

Gratulácie do Nemšovej a poďakovanie pánovi Tydlačkovi za všetku dlhoročnú prácu pre dievčenský a ženský florbal (nielen) v Nemšovej. ????????


Fotogaléria


Odoberajte newsletter