Novinka vo vzdelávaní SZFB! Odborná príprava - Tréner II. kvalifikačného stupňa

Úsek vzdelávania SZFB si pre trénerov pripravil tento rok úplnú novinku. Odborná príprava - Tréner II. kvalifikačného stupňa prepojí teóriu s praxou

Ide o prelomovú novinku vo vzdelávaní pod hlavičkou SZFB a jej termín sa nezadržateľne blíži. Online časť sa uskutoní už 19. júna a vy môžete byť pri tom. 

Stačí sa registrovať a prísť si zdokonaliť svoje trénerské vedomosti. 

REGISTRÁCIA A INFO


Pozýva Úsek vzdelávania SZFB: 

V mene Úseku vzdelávania SZFB by sme opätovne chceli dať do povedomia výbornú príležitosť pre všetkých TRÉNEROV, ktorí si chcú zvýšiť svoju KVALIFIKÁCIU prostredníctvom NOVEJ odbornej prípravy - TRÉNER II. KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA.

Po dôkladných analýzach sme sa rozhodli zamerať predovšetkým na oblasti KONDIČNÉHO CHARAKTERU v prepojení s HERNÝMI PRINCÍPMI a v súbehu s oblasťami REKONDÍCIE po ZRANENÍ, či čoraz viac žiadúcou témou MENTÁLNEHO TRÉNINGU. Jednotlivými blokmi budú trénerov sprevádzať odborníci vo svojich oblastiach: špecialista na kondičnú prípravu (DEGLOVIČ Michal), tréner SVK mládežníckych reprezentačných výberov (PELEGRIN Patrik), tréner Tsunami ZB 3-násobného finalistu Extraligy mužov (SIHEĽSKÝ Dárius) a mentálny coach (SURMA Juraj).

Po úspešnom absolvovaní získate mnohé poznatky podložené nielen teóriou, ale predovšetkým PRAXOU, vďaka ktorej rozšírite svoje trénerské portfólio - zvýšite na trhu svoj kredit a odovzdáte nadobudnuté súčasnej a nastupujúcej generácii vo svojich KLUBOCH, ktoré tvoria florbal na Slovensku.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:

sihelsky@rightdirection.sk / pelegrin@szfb.sk

Ďakujeme a tešíme sa na Vašu účasť najprv v úvodnom ONLINE priestore (19.06.), neskôr PREZENČNE v BRATISLAVE (21.-23.06.) a následne začiatkom júla opäť dištančne pri odprezentovaní záverečných prác :)Odoberajte newsletter