Piatok oslavujeme Medzinárodný deň florbalu. Zapoj sa do súťaže a vyhraj repre dres!

Už v piatok to vypukne. Florbalová fiesta po celom Slovensku pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa florbalu!

Už po tretíkrát oslávime na Slovensku tento výnimočný deň pre celý florbal. Deti na školách ale aj dospelí si budú môcť užiť tento deň skutočne naplno. Počas celého piatku platí heslo "S florbalkou do školy". Ukážme, že florbal je šport skutočne pre všetkých aj pre tých, ktorí ho ešte možno nevyskúšali na vlastnej koži alebo si ho bežne nemôžu zahrať. Budeme sa tešiť, ak im florbalku aspoň na chvíľu požičajú ich kamaráti a spolužiaci. Šport totiž spája a pekné gesto nás robí lepšími. Aj preto nerátame počet prinesených florbaliek do škôl ani počet zapojených žiakov, žiačok, pretože veríme, že v tento deň si florbal vyskúšajú všetci.

Fantázii sa medze nekladú a ako už býva zvykom, školy si na tento deň pripravujú rôzne florbalové aktivity. Či už ide o turnaje, zápasy pod holým nebom, v telocvičniach, na chodbách, preverenie a porovnanie florbalových zručností alebo ďalšie aktivity, ktoré vyčaria úsmev na perách a pri ktorých sa deti aj trošku zapotia. 

Sme veľmi radi, že aj tento rok sme na Medzinárodný deň florbalu získali záštitu od Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky.


Súťaž o repre dres!

A ako bonus sme si pre všetkých fanúšikov florbalu súťaž o reprezentačné dresy, ktorú nájdete na našom Facebooku - TU a Instagrame - TU

Tak poďme si spoločne užiť náš florbalový deň. Už teraz sa tešíme na vaše fotografie, videá a na všetko, čo nám Medzinárodný deň florbalu 2024 prinesie. Nech žije florbal! Kde? Po celom Slovensku. Kedy? No predsa v piatok 12. apríla. Odoberajte newsletter