PROGRAM: Štart playoff 1. ligy mužov a žien, či posledné dvojkolo základnej časti Extraligy juniorov

Štart vyraďovacej fázy prvých líg mužov a žien, pokračovanie nadstavby v Hyundai Extralige, boje o playoff v Extralige mužov ale aj posledné dvojkolo základnej časti Extraligy juniorov. Pozrite si, čo nás čaká počas víkendu. 

Po reprezentačnej prestávke pokračujú najvyššie súťaže mužov a žien a najmä u mužov budeme do konca základnej časti vidieť súboje o playoff alebo čo najlepšie umiestnenie v tabuľke. Do konca dlhodobej časti sú na programe ešte 4 kolá a Žilina má nakročené k možnosti výberu súpera do playoff z prvého miesta. Na programe bude napr. východniarske derby medzi ATU Košice a Prešovom, dôležité zápasy čakajú aj Nižnú či AS Trenčín. Poslednú Detvu čaká Florko. 


V Hyundai Extralige je pokračovanie nadstavby rozdelené na oba víkendové dni. Spiššská Kométa privíta Kysucké Nové Mesto, Hurikán Bratislava Nitru a v nedeľu je opäť na programe súboj Nemšovej z Partizánskym, ktoré v nadstavbe ešte ani raz nevyhralo. Priame prenosy sledujte TU.


Extraliga juniorov má pred sebou posledné dvojkolo základnej časti, po ktorom spoznáme definitívne poradie a taktiež aj dvojice pre playoff. Na čele je AS Trenčín o 7 bodov pred Florkom a tak je už istým víťazom základnej časti. V spodnej časti tabuľky sa ešte poradie môže meniť a uvidíme, kto si napokon zabezpečí miestenku v TOP8. 


A pozrime sa na sobotný program prvých zápasov playoff 1. ligy mužov a žien. Zatiaľ čo štvrťfinálové dvojice 1. ligy žien sme spoznali už skôr, výber súperov do prvého kola vyraďovačky sme spoznali uplynulú nedeľu počas finále kvalifikačného turnaja mužov v Poľsku. Právo prvého výberu mali ako suverénni víťazi základnej časti hráči Dubnice a ich súperom bude Nitra. Pozrite si sobotný program prvého kola playoff 1. ligy mužov a žien. 


 Odoberajte newsletter