Prvý ONLINE seminár z oblasti fungovania florbalových klubov a ich rozvoja už 12. júna!

Ako vybudovať florbalový klub? Žijeme sen o profesionálnom florbale? Aj tieto otázky zodpovie prvý zo série pravidelných seminárov z oblasti fungovania klubov a ich rozvoja 

ONLINE SEMINÁR 4F – FLOORBALL: FIT FOR FUTURE. Téma: BUDOVANIE KLUBU – ŽIJEME SEN O PROFESIONÁLNOM FLORBALE?

Téma jedného z prvých seminárov, prostredníctvom ktorých budeme spoločne s florbalovými klubmi postupne prechádzať rôzne témy o ich fungovaní a rozvoji. 


Projekt s názvom 4F – FLOORBALL: FIT FOR FUTURE pod gesciou Medzinárodnej florbalovej federácie (IFF) funguje v Slovenskom zväze florbalu už niečo vyše roka. Za ten čas pracovná skupina pripravila zaujímavé množstvo materiálov, z ktorých sa mnohé finalizujú v týchto týždňoch.

Prvou lastovičkou je online seminár Budovanie klubu – Žijeme sen o profesionálnom florbale?, kde bude prednášajúcim Daniel Dobrovodský, podpredseda bratislavského ŠK Lido a manažér tímu slovenskej mužskej reprezentácie. Zároveň je súčasťou pracovnej skupiny, ktorá pripravuje projekt rozvoja klubov v spolupráci s Českým florbalom a ďalšími zaujímavými partnermi. 

Daniel Dobrovodský. Prednášajúci na online seminári. FOTO: ŠK Lido Bratislava


ONLINE seminár bude venovaný témam udržateľného rozvoja klubu po viacerých stránkach, dôležitosti investície do ľudí a implementácie zahraničného know-how do slovenských podmienok s čím majú v ŠK Lido po návšteve top fínskych klubov čerstvé skúsenosti. Otvorí aj, pre niekoho možno kontroverznú a nepredstaviteľnú tému, florbalu ako profesionálneho športu. Určený je pre všetkých funkcionárov, manažérov, trénerov, hráčov a pracovníkov vo florbalových kluboch na Slovensku.

Príďte si vypočuť zaujímavé informácie z kuchyne slovenských, ale aj zahraničných klubov a diskutujme spolu o tom, čo posúva a čo trápi slovenský florbal z organizačnej aj športovej stránky.

 


PRIHLASOVANIE NA SEMINÁR

Formulár na prihlásenie pre funkcionárov, manažérov, hráčov a kohokoľvek daná téma a problematika zaujíma. 

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR


Tréneri sa môžu prihlásiť cez Vzdelávací portál SZFB s možnosťou získať za účasť na seminári kredity. 

LINK PRE PRIHLÁSENIE


Tešíme sa na vašu účasť. 


Ďalšie články


Odoberajte newsletter