Reprezentácia žien sa stretla na sústredení v Trenčíne

Svetový šampionát žien, ktorý uskutoční vo švédskom meste Uppsala (27. 11 – 5. 12. 2021) sa nezadržateľne blíži. Aj preto sa od dnes do nedele zišla v Trenčíne slovenská reprezentácia žien na predposlednom sústredení. Do mesta pod hrad Matúša Čáka bolo nominovaných 25 hráčok vrátane brankárok.

 

Dievčatá čaká šesť tréningových jednotiek a na sústredenie boli pozvané hráčky pôsobiace na Slovensku. „Stabilným legionárkam, o ktorých výkonnosti vieme všetko a s ktorými počítame na majstrovstvách sveta sme dali voľno. Potrebovali sme ešte vidieť hráčky pôsobiace na Slovensku a z tohto výberu definitívne doplníme celkovú nomináciu,“ povedal hlavný kouč slovenskej reprezentácie žien Michal Jedlička.

 

Nominácia slovenskej reprezentácie žien (29. – 31. 10. 2021, Trenčín):

 

Brankárky:

VARTOVNÍKOVÁ Nina, MLÁDENKOVÁ Radka, MICHALISKOVÁ Adriana, PLEVKOVÁ Nikola

Hráčky:

DOBOŠOVÁ Tamara, DÚBRAVSKÁ Veronika, KRAJČOVÁ Michaela, CHÚPEKOVÁ Laura, HLÁVKOVÁ Klára, ŽIKAVSKÁ Michaela, BUKOVÁ Miriam, GROSSOVÁ Klára, KOCÚROVÁ Barbora, DRÁBEKOVÁ Nikol, ČERVENÁ Lenka, HRABOVSKÁ Daniela, JANČÁROVÁ Tamara, TAPLAŠOVÁ Katarína, SMOTRILOVÁ Bibiána, ŽILOVÁ Nina, DOBIŠOVÁ Sophia, VAŇOVÁ Alexandra, ANTALOVOVÁ Eliška Mária, BRIDOVÁ Natália, SABOLOVÁ SophiaOdoberajte newsletter