Súhrn výsledkov zo dňa 10. 2. 2024

SZFB.sk prináša súhrn výsledkov florbalových súťaží a zápasov zo dňa 10. 2. 2024

Florbalová extraliga mužov

FBK AS Trenčín - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 4:5 (2:2, 1:1, 1:2)

Góly: 8. Kusenda Ondrej, 9. Ozimý Mario, 37. Malík Matúš, 42. Bednár Peter - 2. Korček Michal, 19. Cvacho Richard, 21. Mirt Ladislav, 50. Jančo Samuel, 56. Mirt Ladislav
Návšteva: 0 divákov

Zápasové info: Prehľad :: Štatistiky :: Zostavy :: Herné situácie

FBK Nižná - 1. FBC Trenčín 11:10 pp (3:1, 3:5, 4:4, 1:0)

TEMPISH CAPITOL Floorball Club - EXEL Snipers Bratislava 8:7 (1:4, 3:2, 4:1)

FaBK ATU Košice - FBC DAG Prešov 4:7 (1:2, 1:2, 2:3)

Tsunami Záhorská Bystrica - ŠK Lido Prírodovedec Bratislava 10:3 (2:2, 2:1, 6:0)

DTF team Detva Joxers - FK Florko Košice 2:14 (2:4, 0:6, 0:4)

Extraliga juniorov

FBC Mikuláš Academy Prešov - Snipers Bratislava 3:10 (1:4, 2:4, 0:2)

1. FBC Trenčín - FBC Predator Sabinov 12:5 (4:1, 3:2, 5:2)

ŠK Lido Prírodovedec Bratislava - FK Florko Košice 2:14 (1:5, 1:3, 0:6)

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FaBK ATU Košice 6:5 sn (2:3, 0:1, 3:1, 0:0)

FBK AS Trenčín - FBK RAptORs 11:2 (1:1, 3:0, 7:1)

1. liga mužov

ŠK Victory Stars Dubnica n/V - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 6:1 (2:0, 0:1, 4:0)

Góly: 8. Janiga Michal, 13. Madaj Adam, 41. Mutala Mário, 43. Janiga Michal, 43. Klčo Dominik, 46. Klčo Dominik - 31. Tokár Jakub
Návšteva: 115 divákov

Zápasové info: Prehľad :: Štatistiky :: Zostavy :: Herné situácie

VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - FBK Púchov 7:6 sn (3:3, 1:3, 2:0, 0:0)

FBK RAptORs - FPS Banská Bystrica 4:5 (2:2, 1:2, 1:1)

FbO Žochár Topoľčany - Žatva 90 Dolný Kubín 6:12 (0:2, 3:5, 3:5)

2. liga mužov Západ

Floorball Academy Trnava - ICE Players Sereď 9:4 (1:0, 5:4, 3:0)

Paradise Nitra - Dragons Hlohovec 9:9 (2:4, 3:3, 4:2)

ŠK VICTORY STARS Dubnica nad Váhom "B" - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 13:6 (4:1, 4:1, 5:4)

Florbalový klub AS Trenčín - Páv - FBC Levice 6:6 (1:3, 3:3, 2:0)

Hammers Floorball - ŠK VICTORY STARS Dubnica nad Váhom "B" 6:9 (1:3, 3:2, 2:4)

Paradise Nitra - Florbalový klub AS Trenčín - Trenovec 9:4 (4:1, 2:1, 3:2)

ICE Players Sereď - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 13:4 (4:0, 3:0, 6:4)

FBC Levice - Dragons Hlohovec 9:8 (2:4, 3:2, 4:2)

Floorball Academy Trnava - Hammers Floorball 9:6 (4:3, 2:2, 3:1)

Florbalový klub AS Trenčín - Trenovec - Florbalový klub AS Trenčín - Páv 6:7 (4:3, 1:0, 1:4)

Liga mladších žiakov Stred

FBK Nižná - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 9:10 (5:2, 3:1, 1:7)

FPS Banská Bystrica - FBK RAptORs 6:7 (2:1, 2:3, 2:3)

FBK RAptORs - FBK Nižná 4:6 (1:1, 2:3, 1:2)

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FPS Banská Bystrica 12:3 (3:0, 4:1, 5:2)

Liga mladších žiakov Bratislava

ŠK Lido Prírodovedec - 1. SC Malacky 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

Galaktikos Bratislava - ŠK Florbal Modra - žltí 4:5 (4:5, 0:0, 0:0)

Návšteva: 27 divákov

Zápasové info: Prehľad

Warriors - 1. SC Malacky 6:4 (2:4, 0:0, 4:0)

Snipers Šamorín - ŠK Florbal Modra - žltí 7:2 (2:1, 1:0, 4:1)

Návšteva: 25 divákov

Zápasové info: Prehľad

VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro - ŠK Lido Prírodovedec 10:7 (3:5, 1:1, 6:1)

Galaktikos Bratislava - TEMPISH CAPITOL Floorball Academy 6:5 (2:3, 1:1, 3:1)

Návšteva: 29 divákov

Zápasové info: Prehľad

Warriors - Tsunami Záhorská Bystrica B 9:0 (5:0, 3:0, 1:0)

ŠK Florbal Modra - zelení - Snipers Šamorín 1:7 (1:2, 0:5, 0:0)

Návšteva: 34 divákov

Zápasové info: Prehľad

VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro - Tsunami Záhorská Bystrica A 5:3 (3:3, 1:0, 1:0)

TEMPISH CAPITOL Floorball Academy - Snipers Bratislava 0:11 (0:2, 0:5, 0:4)

Návšteva: 33 divákov

Zápasové info: Prehľad

Tsunami Záhorská Bystrica B - Tsunami Záhorská Bystrica A 4:8 (1:5, 3:3, 0:0)

ŠK Florbal Modra - zelení - Snipers Bratislava 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)

Návšteva: 25 divákov

Zápasové info: Prehľad

Liga mladších žiakov Západ

Považská 1 - FBK Púchov 4:7 (4:2, 0:5, 0:0)

ICE Players Sereď - FBC Levice 4:6 (1:2, 1:1, 2:3)

FbO Žochár Topoľčany - FBK Harvard Partizánske 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

FBK Galanta United - FBK AS Trenčín - bieli 6:9 (1:4, 3:4, 2:1)

Považská 1 - FBK AS Trenčín - červení 1:9 (0:8, 1:1, 0:0)

Revel sport Trenčianske Teplice - FBC Levice 7:6 sn (1:1, 4:3, 2:1, 0:0)

FbO Žochár Topoľčany - 1. FBC Trenčín akadémia 0:11 (0:1, 0:8, 0:2)

ICE Players Sereď - FBK Galanta United 10:3 (5:1, 4:2, 1:0)

FBK Harvard Partizánske - FBK Púchov 6:10 (2:3, 2:4, 2:3)

FBK AS Trenčín - bieli - Revel sport Trenčianske Teplice 12:4 (4:1, 5:2, 3:1)

FBK AS Trenčín - červení - 1. FBC Trenčín akadémia 2:2 (1:1, 1:0, 0:1)

Góly: 6. Lutka Patrik, 18. Jambor Filip - 6. Hudec Juraj, 28. Sučanský Patrik
Návšteva: 35 divákov

Zápasové info: Prehľad



Odoberajte newsletter