Súhrn výsledkov zo dňa 16. 3. 2024

SZFB.sk prináša súhrn výsledkov florbalových súťaží a zápasov zo dňa 16. 3. 2024

Florbalová extraliga mužov

TEMPISH CAPITOL Floorball Club - EXEL Snipers Bratislava 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FBC DAG Prešov 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)

Góly: 7. Jančo Michal, 10. Jančo Samuel, 13. Cvacho Richard, 43. Sabol Adam, 49. Melega Denis - 26. Komínek Jan, 51. Leško Šimon
Návšteva: 250 divákov

Zápasové info: Prehľad :: Štatistiky :: Zostavy :: Herné situácie

1. FBC Trenčín - Tsunami Záhorská Bystrica 5:9 (1:1, 1:4, 3:4)

FK Florko Košice - FBK Nižná 7:6 (2:0, 1:2, 4:4)

ŠK Lido Prírodovedec Bratislava - FaBK ATU Košice 8:2 (2:0, 1:1, 5:1)

Góly: 1. Pagáč Ondrej, 19. Gažík Ondrej, 26. Nehila Peter, 42. Nôta Lukáš, 44. Bachan Patrik, 48. Nôta Lukáš, 51. Nôta Lukáš, 59. Gálet Jakub - 22. Dragoň Matúš, 54. Kerekeš Samuel
Návšteva: 109 divákov

Zápasové info: Prehľad :: Štatistiky :: Zostavy :: Herné situácie

2. liga mužov Západ

FBC Levice - ICE Players Sereď 6:5 pp (1:1, 3:1, 1:3, 1:0)

Florbalový klub AS Trenčín - Páv - ŠK VICTORY STARS Dubnica nad Váhom "B" 10:6 (5:2, 3:1, 2:3)

Paradise Nitra - Dragons Hlohovec 9:6 (1:3, 4:3, 4:0)

FBC 11 Trnava - Florbalový klub AS Trenčín - Trenovec 2:12 (1:4, 0:4, 1:4)

Liga dorastencov Stred

FBK Nižná - FBK RAptORs 9:9 (3:1, 2:4, 4:4)

FBK Hornets Mútne - FPS Banská Bystrica 7:8 (1:2, 4:3, 2:3)

Devils Čadca - ŠK 1. FBC Zvolen 4:5 (3:2, 0:1, 1:2)

Góly: 11. Capek Adam, 18. Fekula Matej, 19. Sajko Samuel, 58. Kupka Matej - 2. Jamriška Tomáš, 4. Burian Oliver, 23. Bednárik Jakub, 44. Jamriška Tomáš, 59. Turan Matúš
Návšteva: 0 divákov

Zápasové info: Prehľad :: Štatistiky :: Zostavy :: Herné situácie

FPS Banská Bystrica - FBK Nižná 3:8 (0:3, 2:3, 1:2)

ŠK 1. FBC Zvolen - FBK RAptORs 4:8 (2:3, 1:2, 1:3)

FBK Hornets Mútne - Devils Čadca 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

Góly: 14. Kubacka Dávid, 21. Urban Jakub, 43. Kubaľa Daniel, 59. Urban Jakub, 60. Kubacka Dávid - 21. Marjak Andrej
Návšteva: 41 divákov

Zápasové info: Prehľad :: Štatistiky :: Zostavy :: Herné situácie

Liga mladších žiakov Západ

ŠK VICTORY STARS Dubnica nad Váhom - FBK AS Trenčín - červení 3:12 (3:5, 0:7, 0:0)

1. FBC Trenčín akadémia - FBK Púchov 12:3 (6:3, 5:0, 1:0)

FBK Harvard Partizánske - FbO Žochár Topoľčany 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Góly: 11. Bernát Tibor, 26. Škvareninová Emma - 32. Múčka Filip
Návšteva: 35 divákov

Zápasové info: Prehľad

1. FBC Trenčín akadémia - FBK AS Trenčín - červení 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

Góly: 11. Krajčovič Matúš, 30. Hudec Juraj, 31. Rendl Jakub, 36. Krajčovič Matúš - 21. Lutka Patrik
Návšteva: 65 divákov

Zápasové info: Prehľad

FBK Harvard Partizánske - ŠK VICTORY STARS Dubnica nad Váhom 5:6 (3:4, 2:2, 0:0)

FbO Žochár Topoľčany - FBK Púchov 4:5 (3:3, 0:2, 1:0)

Góly: 2. Tichý Tomáš, 3. Mikuláš Matej, 18. Šuľa Denis, 35. Múčka Filip - 16. Marček Patrik, 18. Bílik Teo, 20. Haššo Maxim, 21. Vojcík Samuel, 36. Bílik Teo
Návšteva: 30 divákov

Zápasové info: Prehľad

Revel sport Trenčianske Teplice - FBK Galanta United 7:3 (0:0, 0:0, 0:0)

Návšteva: 20 divákov

Zápasové info: Prehľad

ICE Players Sereď - Hammers Floorball 3:7 (0:0, 0:0, 0:0)

Zápasové info: Prehľad

FBK Galanta United - FBC Levice 1:9 (0:0, 0:0, 0:0)

Návšteva: 20 divákov

Zápasové info: Prehľad

Revel sport Trenčianske Teplice - ICE Players Sereď 6:6 (0:0, 0:0, 0:0)

Návšteva: 20 divákov

Zápasové info: Prehľad

FBC Levice - Hammers Floorball 5:2 (0:0, 0:0, 0:0)

Návšteva: 20 divákov

Zápasové info: Prehľad

Liga mladších žiakov Bratislava

1. SC Malacky - Tsunami Záhorská Bystrica A 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Góly: 17. Čekan Ivan, 24. Sedlák Dušan, 35. Stankovský Matúš
Návšteva: 35 divákov

Zápasové info: Prehľad

VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro - Warriors 6:3 (3:1, 0:1, 3:1)

ŠK Lido Prírodovedec - Tsunami Záhorská Bystrica A 2:6 (1:2, 0:0, 1:4)

Góly: 10. Kapusta Max, 25. Čukan Martin - 5. Mader Oliver, 8. Čekan Ivan, 30. Kalma Oliver, 31. Sedlák Dušan, 35. Kalma Oliver, 35. Stankovský Matúš
Návšteva: 43 divákov

Zápasové info: Prehľad

VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro - Tsunami Záhorská Bystrica B 20:0 (6:0, 7:0, 7:0)

ŠK Lido Prírodovedec - Warriors 5:3 (2:2, 2:0, 1:1)

Góly: 1. Čukan Martin, 4. Zelina Matej, 15. Novák Lubomír, 19. Čukan Martin, 32. Čukan Martin - 2. Ženiš Artur, 11. Tisovský Andrej, 28. Kuzma Radovan
Návšteva: 74 divákov

Zápasové info: Prehľad

1. SC Malacky - Tsunami Záhorská Bystrica B 6:9 (2:2, 1:4, 3:3)

ŠK Florbal Modra - zelení - TEMPISH CAPITOL Floorball Academy 1:8 (0:3, 1:2, 0:3)

Góly: 31. Gašparovič Dávid - 15. Otrubčiak Adam, 15. Hamar Miroslav, 19. Antl Felix, 21. Suvák Damián, 25. Antl Felix, 27. Menke Tobias, 30. Suvák Damián, 34. Vaňo Jakub
Návšteva: 35 divákov

Zápasové info: Prehľad

TEMPISH CAPITOL Floorball Academy - ŠK Florbal Modra - žltí 1:8 (0:6, 0:2, 1:0)

Góly: 32. Hamar Miroslav - 2. Drobena Lukáš, 10. Filip Martin, 10. Holec Michal, 12. Pešková Linda, 15. Drobena Lukáš, 16. Pešková Linda, 18. Filip Martin, 36. Katina Ľuboš
Návšteva: 40 divákov

Zápasové info: Prehľad

ŠK Florbal Modra - zelení - Galaktikos Bratislava 0:7 (0:3, 0:3, 0:1)

Góly: 4. Belica Lukáš, 7. Janík Oliver, 12. Haluska Lukáš, 18. Halusková Amélia, 21. Horváth Dávid, 22. Peterec Dávid, 30. Kopačka Jakub
Návšteva: 30 divákov

Zápasové info: Prehľad

Snipers Šamorín - Galaktikos Bratislava 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Góly: 14. Fazekaš Dominik, 24. Toka Lukáš, 33. Fazekaš Dominik - 12. Cigánik Jakub
Návšteva: 78 divákov

Zápasové info: Prehľad

Snipers Bratislava - ŠK Florbal Modra - žltí 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Góly: 15. Ponec Nikolas, 23. Černák Krištof, 25. Reinhardt Adam, 28. Jurča Oliver
Návšteva: 52 divákov

Zápasové info: Prehľad

Snipers Šamorín - Snipers Bratislava 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)

Góly: 6. Strakoš František, 27. Strakoš František - 3. Ponec Nikolas, 4. Poprocký Tomáš, 24. Boledovič Peter, 33. Zubák Michal, 35. Sárkány Nicolas
Návšteva: 35 divákov

Zápasové info: Prehľad



Odoberajte newsletter