Sviatočný florbal aj s televíznym zápasom Žilina vs Prešov v Extralige mužov

PREVIEW. 17. november s bohatou porciou florbalu. Deň boja za slobodu a demokraciu prinesie súboje na ihriskách po celom Slovensku. Na program prichádzajú zápasy 10. kola Extraligy mužov, jedna predohrávka 12. kola Hyundai Extraligy žien a štyri zápasy 12. kola 1. ligy mužov. 

V Extralige mužov uvidíme počas sviatočného popoludnia všetkých šesť zápasov 10. kola a medzi nimi aj televízny duel. Líder súťaže zo Žiliny privíta pred kamerami Arena Sport Prešov, ktorému patrí aktuálne 7. miesto. Favorit zápasu je tak podľa tabuľkového postavenia a formy počas sezóny možno "jasný" ale Prešovčania budú chcieť domáce "kobylky" určite potrápiť a odviezť si domov cenné body v boji o play-off.

Televízny zápas a jeho priamy prenos začína od 16:55 naživo na Arena Sport 1 a rovnako aj na YouTube 2M media - LIVE PRENOS


Ďalšie zápasy 10. kola elitnej súťaže mužov spoja na ihrisku tabuľkových susedov - 10. Snipers a 11. AS Trenčín, uvidíme aj reprízu finále z predošlých dvoch sezón 1. FBC Trenčín a Tsunami Záhorská Bystrica, ktorá je zatiaľ na hranici vstupu do play-off. Nižná "doma" privíta Detvianskych nováčikov, trip na západ republiky čaká čierno-biele ATU Košice, ktoré si bude chcieť uchmatnúť do tabuľky ďalšie body a druhé Florko privíta na domácej pôde posledný Capitol. 


Predohrávka 12. kola Hyundai Extraligy žien je na programe od 17:00 medzi Harvard Partizánske a Kysuckým Novým Mestom. Oba tímy delia v tabuľke dva body. 

LIVE CENTER 


1. liga mužov bude mať na programe 4 zápasy 12. kola. Posledné Michalovce privítajú dobre rozbehnutú Nitru, Dolný Kubín predposledné Mútne, Banská Bystrica druhý Raptors a líder z Dubnice nad Váhom bude chcieť natiahnuť víťaznú sériu proti Púchovu. 

PROGRAM DŇA 


Všetky sviatočné zápasy nájdete v LIVE CENTRE - TU

Užite si 17. november so Slovenským florbalom. Odoberajte newsletter