V Trenčíne odštartovali Majstrovstvá Slovenska dorastencov

Dnes ráno odštartovali trojdňové Majstrovstvá Slovenska v kategórii dorastencov. Osem najlepších tímov zabojuje v Mestskej športovej hale o titul majstrov republiky. Titul obhajujú hráči Snipers Bratislava

Trenčín je aktuálne epicentrom florbalového diania. Predĺžený víkend patrí vrcholu sezóny pre dorastencov. Najlepšie tímy, ktoré vzišli z aktuálneho ročníka 1. ligy dorastencov bojujú o republikový titul. Z divízie Východ na MSR postúpili tímy Žiliny, Florka, Dolného Kubína a ATU Košice. Divízia Západ má zastúpenie v podobe tímov AS Trenčín, Tsunami Záhorská Bystrica, Snipers Bratislava a 1. FBC Trenčín. 

Zápasy prebiehajú v Centrálnej hale v MŠH Trenčín a sledovať ich môžete naživo na YouTube domáceho tímu ŠK 1. FBC Trenčín. 

MSR DORASTENCOV 2024 LIVE: 


Doškoľovací seminár pre trénerov doplní program Majstrovstiev

V rámci programu vrcholu sezóny pre dorastencov sa v sobotu v Trenčíne uskutoční aj Doškoľovací seminár pre trénerov pod vedením reprezentačných trénerov Radomíra Mrázka, Michala Jedličku, Jakuba Horeckého a Patrika Pelegrina. Zúčastniť sa ho môžu aj tréneri/záujemcovia, ktorí nebudú vopred prihlásení. Vstup je voľný. 

Viac informácií nájdete TU


Turnaj mládeže dorastencov v Prešove 

V Prešove dnes odštartoval Turnaj mládeže dorastencov. Spojená škola v Prešove privítala tímy, ktoré sa v rámci 1. ligy dorastencov neprebojovali na MSR a doplnené sú tímami z regionálnych súťaží. Tímy su rozdelené do dvoch skupín a o víťazstvo zabojujú nasledovné družstvá Prešova, Dubnice, Snipers Bratislava "A", Sabinova, Lida, Trnavy, Martina a Banskej Bystrice. 

Program a výsledky


Užite si bohaté florbalové dni. 

 

 


Súvisiace články


Odoberajte newsletter