Zástupcovia Hyundai Slovensko a SZFB rokovali o budúcej spolupráci

TOP partner Slovenského florbalu - Hyundai Slovensko plánuje pokračovať v podpore neustále sa dynamicky rozvíjajúceho športu - florbalu.

Aj tieto skvelé správy pre celý florbal na Slovensku prinieslo včerajšie pracovné stretnutie vedenia Slovenského zväzu florbalu s predstaviteľmi Hyundai Slovensko 

Podpora florbalu na Slovensku je dlhodobým tvrdým orieškom pre doterajšie aj aktuálne vedenie nášho zväzu. Pozitívne správy prinieslo včerajšie stretnutie v sídle TOP partnera Slovenského florbalu - Hyundai Slovensko v Bratislave. Za prítomnosti prezidenta SZFB - Martina Kopejtka, viceprezidenta SZFB - Juraja Hvozdíka a PR a Média manažéra Hyundai Slovensko - Mareka Kopču prebrali obe strany viaceré dôležité témy smerom k pokračovaniu vzájomnej spolupráce. 

Hyundai Slovensko patrí k dlhoročným a stabilným partnerom Slovenského florbalu a zameriava sa najmä na ženský segment. Hyundai Extraliga je neodmysliteľnou časťou tejto podpory a rovnako sa Hyundai zameriava aj na podporu reprezentácie žien a junioriek.

Príkladom sú originálne dresy žien v moderných farbách modelovej rady od Hyundai - IONIQ, v ktorých reprezentovali Slovensko na Majstrovstvách sveta v Singapure a vybojovali si miestenku na Svetových hrách v Číne v roku 2025. Rovnako sme s Hyundai Slovensko spolupracovali aj pri 6 Nations Cupe v Banskej Bystrici a ďalších podujatiach pod hlavičkou SZFB. 

Pracovné stretnutie v sídle Hyundai Slovensko. 


Zástupcovia Hyundai Slovensko vyjadrili spokojnosť s dlhodobou spoluprácou a sme veľmi radi, že očakávania TOP partnera boli naplnené a spolupráca je hodnotená pozitívne s cieľom byť aj naďalej spájaný s neustále sa dynamicky rozvíjajúcim športom - florbalom. Zároveň sme veľmi radi, že Hyundai Slovensko, ako silný brand, bude aj naďalej našim TOP partnerom a bude nám dávať silu, energiu a pocit istoty aj v ďalšom období. Pre Hyundai Slovensko je aj naďalej najvyššou prioritou podpora ženského segmentu. 

Po vzájomnom a obojstrannom pripomienkovaní by k samotnému podpisu zmluvy malo oficiálne dôjsť pred začiatkom novej sezóny 2024/2025. 

 Odoberajte newsletter