Live zápasy


Extraliga mužov

FBK Nižná NIZ
15:00
26.09.2020
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
15:30
26.09.2020
ŠK Lido Prírodovedec LID
FK AS Trenčín AST
17:00
26.09.2020
FK Florko Košice FLK
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
18:00
26.09.2020
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
1. FBC Florbal Trenčín FCT
18:00
26.09.2020
FaBK ATU Košice ATU

Hyundai extraliga žien

ŠK Slávia SPU DFA Nitra DFA
14:00
26.09.2020
ŠK 98 Pruské PRU
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
16:00
26.09.2020
NTS FK - ZŠ Nemšová NEM
Fbk Kométa Spišská Nová Ves SPN
17:00
26.09.2020
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto KNM
FbC Predator Sabinov SAB
18:00
26.09.2020
Fbk Tvrdošín TVR

Extraliga juniorov

FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina GRA
12:00
26.09.2020
Florbalový klub AS Trenčín AST
CVČ FATPIPE Žiar nad Hronom Pirátos ZNH
16:00
26.09.2020
FBC BlueBerries Modra MOD
FBC Páv Piešťany PIE
17:00
26.09.2020
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
ŠK Lido Prírodovedec LID
19:30
26.09.2020
FaBK ATU Košice ATU

2. liga mužov BA

FBC Blueberries Modra MOD
9:00
26.09.2020
Športový klub LIDO LID
Exel Snipers Bratislava B SNI
11:00
26.09.2020
FBC Jánošíkovi zbojníci JAZ
FBC Dragons Ružinov Bratislava DRA
15:45
26.09.2020
TJ SOKOL Gajary GAJ

Liga dorastencov Východ

FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
14:00
26.09.2020
Žltý Sneh Košice ŽSK

Liga starších žiakov Západ

FBK Harvard Partizánske PAR
8:30
26.09.2020
FBC 11 Trnava TRN
 1.FBC Florbal Trenčín FCT
9:00
26.09.2020
FbO Žochár Topoľčany SSA
Florbalový klub AS Trenčín AST
9:40
26.09.2020
ŠK Slávia SPU DFA Nitra DFA
FBK Fair Levice FLE
10:10
26.09.2020
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom DNV
FBC 11 Trnava TRN
11:10
26.09.2020
ŠK Slávia SPU DFA Nitra DFA
FbO Žochár Topoľčany SSA
11:35
26.09.2020
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom DNV
FBK Harvard Partizánske PAR
12:20
26.09.2020
Florbalový klub AS Trenčín AST
 1.FBC Florbal Trenčín FCT
12:45
26.09.2020
FBK Fair Levice FLE

Liga starších žiakov Stred

FBK RAptORs ROP
9:00
26.09.2020
FBK Svrčinovec JSC
Florbalová Akadémia Martin MAR
9:00
26.09.2020
FPS Monacor Banská Bystrica FPS
DTF team Detva DET
9:00
26.09.2020
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
ŠK Juventa Žilina JUV
10:10
26.09.2020
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina GRA
FbK STATON Turany TUR
10:10
26.09.2020
FBC Horehronec Brezno BRE
CVČ FAT PIPE Žiar nad Hronom Pirátos ZNH
10:10
26.09.2020
FBK Nižná NIZ
FBK Zákamenné ZAK
11:20
26.09.2020
FBK Svrčinovec JSC
FBC Horehronec Brezno BRE
11:50
26.09.2020
Florbalová Akadémia Martin MAR
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
11:50
26.09.2020
CVČ FAT PIPE Žiar nad Hronom Pirátos ZNH
ŠK Juventa Žilina JUV
12:30
26.09.2020
FBK RAptORs ROP
FPS Monacor Banská Bystrica FPS
13:00
26.09.2020
FbK STATON Turany TUR
FBK Nižná NIZ
13:00
26.09.2020
DTF team Detva DET
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina GRA
13:40
26.09.2020
FBK Zákamenné ZAK