Live zápasy


Liga dorastencov BA

Galaktikos Bratislava "GLK BA" SSG
1:11
13.06.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
EXEL Snipers Bratislava A SNI
5:0
13.06.2021
1. SC Malacky MAL
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava A HUN
0:0
min.
EXEL Snipers Bratislava B SNI
CPEB OST
11:50
13.06.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava B HUN

Liga dorastencov Stred

FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina GRA
:
13.06.2021
DTF team Detva DET
FBK RAptORs ROP
12:00
13.06.2021
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina GRA
DTF team Detva DET
14:00
13.06.2021
FBK RAptORs ROP

Liga mladších žiakov Západ

Florbalový klub AS Trenčín bieli ASTB
4:6
13.06.2021
ŠK VS Dubnica nad Váhom DNV
GALANTA UNITED U13 GAL
9:5
13.06.2021
FBK Púchov PUV
1.FBC Florbal Trenčín FCT
0:0
min.
FBK Harvard Partizánske PAR
ŠK VS Dubnica nad Váhom DNV
11:15
13.06.2021
Florbalový klub AS Trenčín červení ASTČ
FBK Harvard Partizánske PAR
12:10
13.06.2021
FBK Púchov PUV
1.FBC Florbal Trenčín FCT
13:05
13.06.2021
Florbalový klub AS Trenčín bieli ASTB
ŠK VS Dubnica nad Váhom DNV
14:00
13.06.2021
GALANTA UNITED U13 GAL
Florbalový klub AS Trenčín bieli ASTB
14:55
13.06.2021
FBK Púchov PUV
GALANTA UNITED U13 GAL
15:50
13.06.2021
FBK Harvard Partizánske PAR
Florbalový klub AS Trenčín červení ASTČ
16:45
13.06.2021
1.FBC Florbal Trenčín FCT
Florbalový klub AS Trenčín červení ASTČ
17:40
13.06.2021
Florbalový klub AS Trenčín bieli ASTB

Liga mladších žiakov BA

EXEL Snipers Bratislava Šamorín SNI
4:3 pp
13.06.2021
Tsunami Záhorská Bystrica modrí TSUM
ŠK Florbal Modra SKM
3:17
13.06.2021
EXEL Snipers Bratislava SNI
Športový klub LIDO LID
:
13.06.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Inspiro HUN

Liga mladších žiakov Východ

FbK QuickBall Levoča LEC
:
13.06.2021
FBC Predator Sabinov SAB
FBC Predator Sabinov SAB
:
13.06.2021
FaBK ATU Košice ATU
FaBK ATU Košice ATU
11:00
13.06.2021
FbK QuickBall Levoča LEC
ŠŠK Stars Lipany LIP
12:00
13.06.2021
FK Florko Košice FLK
FK Florko Košice FLK
13:00
13.06.2021
Žltý Sneh Košice ZLS
Žltý Sneh Košice ZLS
14:00
13.06.2021
ŠŠK Stars Lipany LIP

Liga staršej prípravky Stred

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Oranžoví GRA
:
13.06.2021
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Bieli GRA
Florbalová Akadémia Martin MAR
:
13.06.2021
ŠK Juventa Žilina JUV
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Bieli GRA
10:50
13.06.2021
ŠK Juventa Žilina JUV
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Oranžoví GRA
11:40
13.06.2021
Florbalová Akadémia Martin MAR
Florbalová Akadémia Martin MAR
12:40
13.06.2021
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Bieli GRA
ŠK Juventa Žilina JUV
13:30
13.06.2021
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Oranžoví GRA