Live zápasy


Liga dorastencov BA

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava A HUN
7:1
12.06.2021
Galaktikos Bratislava "GLK BA" SSG
EXEL Snipers Bratislava A SNI
4:1
12.06.2021
CPEB OST
1. SC Malacky MAL
12:1
12.06.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava B HUN
EXEL Snipers Bratislava B SNI
5:9
12.06.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
1. SC Malacky MAL
1:1
12.06.2021
CPEB OST
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava B HUN
0:12
12.06.2021
EXEL Snipers Bratislava A SNI
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
2:6
12.06.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava A HUN
EXEL Snipers Bratislava B SNI
4:3
12.06.2021
Galaktikos Bratislava "GLK BA" SSG

Liga dorastencov Západ

Florbalový klub AS Trenčín AST
11:3
12.06.2021
FBC Páv Piešťany PIE
FBC 11 Trnava TRN
7:9
12.06.2021
ŠK  Victory Stars Dubnica nad Váhom DNV
1.FBC Florbal Trenčín FCT
7:3
12.06.2021
Florbalový klub AS Trenčín AST
ŠK  Victory Stars Dubnica nad Váhom DNV
4:8
12.06.2021
ŠK Slávia SPU DFA Nitra DFA
FBC Páv Piešťany PIE
10:7
12.06.2021
FBC 11 Trnava TRN
ŠK Slávia SPU DFA Nitra DFA
1:14
12.06.2021
1.FBC Florbal Trenčín FCT

Liga dorastencov Stred

FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina GRA
7:4
12.06.2021
FBK RAptORs ROP
FBK RAptORs ROP
12:3
12.06.2021
DTF team Detva DET
DTF team Detva DET
1:16
12.06.2021
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina GRA

Liga starších žiakov Východ

FaBK ATU Košice ATU
5:1
12.06.2021
Eastern Wings Michalovce MIE
FBK Humenné HUM
4:9
12.06.2021
FBC Predator Sabinov SAB
Eastern Wings Michalovce MIE
2:4
12.06.2021
FBC Predator Sabinov SAB
FaBK ATU Košice ATU
7:4
12.06.2021
FBK Humenné HUM
FBK Humenné HUM
5:10
12.06.2021
Eastern Wings Michalovce MIE
FBC Predator Sabinov SAB
4:1
12.06.2021
FaBK ATU Košice ATU

Liga mladších žiakov BA

Športový klub LIDO LID
2:14
12.06.2021
Tsunami Záhorská Bystrica bieli TSUB
EXEL Snipers Bratislava Šamorín SNI
6:9
12.06.2021
ŠK Florbal Modra SKM
EXEL Snipers Bratislava Šamorín SNI
2:9
12.06.2021
Športový klub LIDO LID
Tsunami Záhorská Bystrica bieli TSUB
15:0
12.06.2021
ŠK Florbal Modra SKM
Tsunami Záhorská Bystrica bieli TSUB
15:0
12.06.2021
EXEL Snipers Bratislava Šamorín SNI
ŠK Florbal Modra SKM
5:8
12.06.2021
Športový klub LIDO LID
EXEL Snipers Bratislava SNI
7:4
12.06.2021
Tsunami Záhorská Bystrica modrí TSUM
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Inspiro HUN
2:6
12.06.2021
Galaktikos Bratislava "GLK BA" SSG
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Inspiro HUN
4:9
12.06.2021
EXEL Snipers Bratislava SNI
Tsunami Záhorská Bystrica modrí TSUM
1:6
12.06.2021
Galaktikos Bratislava "GLK BA" SSG
Tsunami Záhorská Bystrica modrí TSUM
3:10
12.06.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Inspiro HUN
Galaktikos Bratislava "GLK BA" SSG
7:6
12.06.2021
EXEL Snipers Bratislava SNI

Liga mladších žiakov Západ

ŠK VS Dubnica nad Váhom DNV
6:9
12.06.2021
1.FBC Florbal Trenčín FCT
FBK Púchov PUV
0:15
12.06.2021
Florbalový klub AS Trenčín červení ASTČ
Florbalový klub AS Trenčín bieli ASTB
2:13
12.06.2021
FBK Harvard Partizánske PAR
FBK Púchov PUV
3:12
12.06.2021
ŠK VS Dubnica nad Váhom DNV
GALANTA UNITED U13 GAL
1:4
12.06.2021
Florbalový klub AS Trenčín bieli ASTB
FBK Harvard Partizánske PAR
3:9
12.06.2021
Florbalový klub AS Trenčín červení ASTČ
1.FBC Florbal Trenčín FCT
17:2
12.06.2021
GALANTA UNITED U13 GAL
FBK Harvard Partizánske PAR
5:7
12.06.2021
ŠK VS Dubnica nad Váhom DNV
Florbalový klub AS Trenčín červení ASTČ
15:0
12.06.2021
GALANTA UNITED U13 GAL
FBK Púchov PUV
2:9
12.06.2021
1.FBC Florbal Trenčín FCT

Turnaj mladších žiačok

Footballandia GAL
4:14
12.06.2021
NTS FK - ZŠ Nemšová NEM
Športový klub FTC Fiľakovo FTC
1:3
12.06.2021
ŠK Harvard Partizánske PAR
MKŠS FK Kysucké Nové Mesto KNM
7:4
12.06.2021
Footballandia GAL
NTS FK - ZŠ Nemšová NEM
16:3
12.06.2021
Športový klub FTC Fiľakovo FTC
MKŠS FK Kysucké Nové Mesto KNM
2:1
12.06.2021
ŠK Harvard Partizánske PAR
Footballandia GAL
1:2
12.06.2021
Športový klub FTC Fiľakovo FTC
NTS FK - ZŠ Nemšová NEM
11:2
12.06.2021
MKŠS FK Kysucké Nové Mesto KNM
ŠK Harvard Partizánske PAR
3:8
12.06.2021
Footballandia GAL
Športový klub FTC Fiľakovo FTC
3:2
12.06.2021
MKŠS FK Kysucké Nové Mesto KNM
ŠK Harvard Partizánske PAR
2:17
12.06.2021
NTS FK - ZŠ Nemšová NEM