Florbalová extraliga mužov

Základná časť

1. kolo

EXEL Snipers Bratislava SNI
2:5
09.09.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
14:3
09.09.2023
FBC DAG Prešov PRE
FK Florko Košice FLK
13:7
09.09.2023
FBK AS Trenčín AST
1. FBC Trenčín FCT
6:1
09.09.2023
FaBK ATU Košice ATU
FBK Nižná FKN
8:2
09.09.2023
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
DTF team Detva Joxers DET
3:10
09.09.2023
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

2. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
3:2
15.09.2023
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
5:8
15.09.2023
DTF team Detva Joxers DET
FaBK ATU Košice ATU
9:8
15.09.2023
FBK Nižná FKN
FBK AS Trenčín AST
2:3
15.09.2023
1. FBC Trenčín FCT
FBC DAG Prešov PRE
0:12
15.09.2023
FK Florko Košice FLK
EXEL Snipers Bratislava SNI
2:9
15.09.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID

3. kolo

ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
3:7
18.09.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FK Florko Košice FLK
10:7
23.09.2023
EXEL Snipers Bratislava SNI
1. FBC Trenčín FCT
9:3
24.09.2023
FBC DAG Prešov PRE
FBK Nižná FKN
10:3
23.09.2023
FBK AS Trenčín AST
DTF team Detva Joxers DET
7:5
23.09.2023
FaBK ATU Košice ATU
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
5:3
23.09.2023
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP

4. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
12:8
30.09.2023
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FaBK ATU Košice ATU
6:5 pp
30.09.2023
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
DTF team Detva Joxers DET
3:2
01.10.2023
FBK AS Trenčín AST
FBC DAG Prešov PRE
9:7
01.10.2023
FBK Nižná FKN
EXEL Snipers Bratislava SNI
3:12
30.09.2023
1. FBC Trenčín FCT
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
12:7
30.09.2023
FK Florko Košice FLK

5. kolo

FK Florko Košice FLK
9:6
07.10.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
1. FBC Trenčín FCT
7:5
07.10.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
FBK Nižná FKN
8:4
07.10.2023
EXEL Snipers Bratislava SNI
DTF team Detva Joxers DET
4:6
07.10.2023
FBC DAG Prešov PRE
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
9:11
07.10.2023
FBK AS Trenčín AST
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
6:5 pp
07.10.2023
FaBK ATU Košice ATU

6. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
10:4
14.10.2023
FaBK ATU Košice ATU
FBK AS Trenčín AST
5:4 pp
14.10.2023
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FBC DAG Prešov PRE
5:9
14.10.2023
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
EXEL Snipers Bratislava SNI
6:3
22.10.2023
DTF team Detva Joxers DET
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
12:4
14.10.2023
FBK Nižná FKN
FK Florko Košice FLK
12:9
14.10.2023
1. FBC Trenčín FCT

7. kolo

1. FBC Trenčín FCT
2:7
30.10.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FBK Nižná FKN
9:4
28.10.2023
FK Florko Košice FLK
DTF team Detva Joxers DET
4:9
28.10.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
4:7
28.10.2023
EXEL Snipers Bratislava SNI
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
7:8
28.10.2023
FBC DAG Prešov PRE
FaBK ATU Košice ATU
7:6 sn
28.10.2023
FBK AS Trenčín AST

8. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
8:7
01.11.2023
FBK AS Trenčín AST
FBC DAG Prešov PRE
4:5 sn
01.11.2023
FaBK ATU Košice ATU
EXEL Snipers Bratislava SNI
7:8 pp
01.11.2023
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
9:6
01.11.2023
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FK Florko Košice FLK
8:7
01.11.2023
DTF team Detva Joxers DET
1. FBC Trenčín FCT
6:7 pp
01.11.2023
FBK Nižná FKN

9. kolo

FBK Nižná FKN
7:10
04.11.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
DTF team Detva Joxers DET
2:14
04.11.2023
1. FBC Trenčín FCT
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
3:6
04.11.2023
FK Florko Košice FLK
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
6:7 pp
04.11.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
FaBK ATU Košice ATU
6:2
04.11.2023
EXEL Snipers Bratislava SNI
FBK AS Trenčín AST
9:10
03.11.2023
FBC DAG Prešov PRE

10. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
9:1
17.11.2023
FBC DAG Prešov PRE
EXEL Snipers Bratislava SNI
7:6 sn
17.11.2023
FBK AS Trenčín AST
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
6:4
17.11.2023
FaBK ATU Košice ATU
FK Florko Košice FLK
7:6
17.11.2023
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
1. FBC Trenčín FCT
8:6
17.11.2023
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FBK Nižná FKN
8:2
17.11.2023
DTF team Detva Joxers DET

11. kolo

DTF team Detva Joxers DET
3:13
26.11.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
13:6
25.11.2023
FBK Nižná FKN
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
6:7
25.11.2023
1. FBC Trenčín FCT
FaBK ATU Košice ATU
6:8
27.11.2023
FK Florko Košice FLK
FBK AS Trenčín AST
8:9
26.11.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
FBC DAG Prešov PRE
7:4
26.11.2023
EXEL Snipers Bratislava SNI

12. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
8:3
02.12.2023
EXEL Snipers Bratislava SNI
FBC DAG Prešov PRE
5:8
02.12.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
FBK AS Trenčín AST
4:7
02.12.2023
FK Florko Košice FLK
FaBK ATU Košice ATU
9:5
02.12.2023
1. FBC Trenčín FCT
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
4:8
02.12.2023
FBK Nižná FKN
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
13:1
02.12.2023
DTF team Detva Joxers DET

13. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
9:8
08.12.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
DTF team Detva Joxers DET
5:10
04.12.2023
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FBK Nižná FKN
7:4
09.12.2023
FaBK ATU Košice ATU
1. FBC Trenčín FCT
8:6
11.12.2023
FBK AS Trenčín AST
FK Florko Košice FLK
7:5
21.11.2023
FBC DAG Prešov PRE
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
6:4
09.12.2023
EXEL Snipers Bratislava SNI

14. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
10:8
16.12.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
EXEL Snipers Bratislava SNI
12:6
16.12.2023
FK Florko Košice FLK
FBC DAG Prešov PRE
14:11
09.12.2023
1. FBC Trenčín FCT
FBK AS Trenčín AST
9:8 pp
16.12.2023
FBK Nižná FKN
FaBK ATU Košice ATU
9:3
16.12.2023
DTF team Detva Joxers DET
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
6:5
16.12.2023
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

15. kolo

TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
6:11
06.01.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
4:5
06.01.2024
FaBK ATU Košice ATU
FBK AS Trenčín AST
9:2
06.01.2024
DTF team Detva Joxers DET
FBK Nižná FKN
7:10
06.01.2024
FBC DAG Prešov PRE
1. FBC Trenčín FCT
8:7 pp
06.01.2024
EXEL Snipers Bratislava SNI
FK Florko Košice FLK
13:9
06.01.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID

16. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
7:2
13.01.2024
FK Florko Košice FLK
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
5:9
13.01.2024
1. FBC Trenčín FCT
EXEL Snipers Bratislava SNI
15:6
13.01.2024
FBK Nižná FKN
FBC DAG Prešov PRE
8:3
13.01.2024
DTF team Detva Joxers DET
FBK AS Trenčín AST
10:4
13.01.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FaBK ATU Košice ATU
6:5
13.01.2024
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP

17. kolo

FaBK ATU Košice ATU
4:6
20.01.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
9:10
20.01.2024
FBK AS Trenčín AST
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
13:4
20.01.2024
FBC DAG Prešov PRE
DTF team Detva Joxers DET
5:20
20.01.2024
EXEL Snipers Bratislava SNI
FBK Nižná FKN
7:8
20.01.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
1. FBC Trenčín FCT
6:12
20.01.2024
FK Florko Košice FLK

18. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
11:7
27.01.2024
1. FBC Trenčín FCT
FK Florko Košice FLK
6:4
27.01.2024
FBK Nižná FKN
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
13:6
27.01.2024
DTF team Detva Joxers DET
EXEL Snipers Bratislava SNI
4:6
27.01.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FBC DAG Prešov PRE
6:5 pp
27.01.2024
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FBK AS Trenčín AST
4:6
27.01.2024
FaBK ATU Košice ATU

19. kolo

FBK AS Trenčín AST
4:5
10.02.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FaBK ATU Košice ATU
4:7
10.02.2024
FBC DAG Prešov PRE
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
8:7
10.02.2024
EXEL Snipers Bratislava SNI
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
10:3
10.02.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
DTF team Detva Joxers DET
2:14
10.02.2024
FK Florko Košice FLK
FBK Nižná FKN
11:10 pp
10.02.2024
1. FBC Trenčín FCT

20. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
5:3
17.02.2024
FBK Nižná FKN
1. FBC Trenčín FCT
15:3
17.02.2024
DTF team Detva Joxers DET
FK Florko Košice FLK
9:8 pp
18.02.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
9:1
17.02.2024
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
EXEL Snipers Bratislava SNI
7:11
17.02.2024
FaBK ATU Košice ATU
FBC DAG Prešov PRE
4:5
17.02.2024
FBK AS Trenčín AST

21. kolo

FBC DAG Prešov PRE
4:6
24.02.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FBK AS Trenčín AST
9:2
24.02.2024
EXEL Snipers Bratislava SNI
FaBK ATU Košice ATU
5:6
24.02.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
7:11
24.02.2024
FK Florko Košice FLK
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
4:7
24.02.2024
1. FBC Trenčín FCT
DTF team Detva Joxers DET
5:11
24.02.2024
FBK Nižná FKN

22. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
14:3
02.03.2024
DTF team Detva Joxers DET
FBK Nižná FKN
8:4
02.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
1. FBC Trenčín FCT
14:3
02.03.2024
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FK Florko Košice FLK
9:10
02.03.2024
FaBK ATU Košice ATU
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
10:7
02.03.2024
FBK AS Trenčín AST
EXEL Snipers Bratislava SNI
5:13
02.03.2024
FBC DAG Prešov PRE

Playoff štvrťfinále

1. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
5:1
16.03.2024
FBC DAG Prešov PRE
FK Florko Košice FLK
7:6
16.03.2024
FBK Nižná FKN
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
8:2
16.03.2024
FaBK ATU Košice ATU
1. FBC Trenčín FCT
5:9
16.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

2. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
13:6
17.03.2024
FBC DAG Prešov PRE
FK Florko Košice FLK
7:4
17.03.2024
FBK Nižná FKN
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
9:5
17.03.2024
FaBK ATU Košice ATU
1. FBC Trenčín FCT
3:8
17.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

3. kolo

FBC DAG Prešov PRE
2:8
23.03.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FBK Nižná FKN
3:4
23.03.2024
FK Florko Košice FLK
FaBK ATU Košice ATU
3:9
23.03.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
11:5
23.03.2024
1. FBC Trenčín FCT

Playoff semifinále

1. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
2:6
30.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FK Florko Košice FLK
2:8
30.03.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID

2. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
3:7
31.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FK Florko Košice FLK
8:7 pp
31.03.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID

3. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
3:6
06.04.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
8:3
06.04.2024
FK Florko Košice FLK

4. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
4:3 sn
07.04.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
9:5
07.04.2024
FK Florko Košice FLK

Finále

1. kolo

ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
5:1
13.04.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

2. kolo

ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
11:7
14.04.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

3. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
6:3
20.04.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID

4. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
4:5
21.04.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID

Playdown

1. kolo

EXEL Snipers Bratislava SNI