1. liga dorastencov - Divízia Západ

Divízia Západ

1. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
8:5
13.01.2024
ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV
Snipers Bratislava "B" SNI
12:2
31.01.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
FBK AS Trenčín Červení AST
13:5
12.01.2024
1. FBC Trenčín akadémia FCT

2. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
15:2
14.01.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
Snipers Bratislava "B" SNI
4:1
26.01.2024
ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV

3. kolo

ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV
3:4
17.02.2024
FBK AS Trenčín Červení AST
1. FBC Trenčín akadémia FCT
6:5
16.02.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
7:5
17.02.2024
Snipers Bratislava "B" SNI

4. kolo

ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV
5:4
18.02.2024
1. FBC Trenčín akadémia FCT
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
7:26
18.02.2024
FBK AS Trenčín Červení AST

5. kolo

FBK AS Trenčín Červení AST
4:5
09.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
1. FBC Trenčín akadémia FCT
6:6
09.03.2024
Snipers Bratislava "B" SNI
ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV
6:3
09.03.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID

6. kolo

FBK AS Trenčín Červení AST
8:5
10.03.2024
Snipers Bratislava "B" SNI
1. FBC Trenčín akadémia FCT
5:11
10.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

7. kolo

ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV
5:5
23.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
5:10
10.04.2024
Snipers Bratislava "B" SNI
1. FBC Trenčín akadémia FCT
5:3
16.04.2024
FBK AS Trenčín Červení AST

8. kolo

ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
2:9
26.03.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV
1:6
04.04.2024
Snipers Bratislava "B" SNI

9. kolo

FBK AS Trenčín Červení AST
16:4
20.04.2024
ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
5:9
27.04.2024
1. FBC Trenčín akadémia FCT
Snipers Bratislava "B" SNI
6:6
20.04.2024
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

10. kolo

1. FBC Trenčín akadémia FCT
11:8
21.04.2024
ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV
FBK AS Trenčín Červení AST
23:3
03.05.2024
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID

11. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
3:9
04.05.2024
FBK AS Trenčín Červení AST
Snipers Bratislava "B" SNI
8:4
04.05.2024
1. FBC Trenčín akadémia FCT

12. kolo

Snipers Bratislava "B" SNI
4:6
05.05.2024
FBK AS Trenčín Červení AST
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
8:8
05.05.2024
1. FBC Trenčín akadémia FCT
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava LID
2:9
05.05.2024
ŠK Victory Stars Dubnica n/V DNV