Liga starších žiakov Východ

VYSZ

1. kolo

FbK QuickBall Levoča LEC
0:8
10.09.2023
FK Florko Košice FLK
Falcons Stará Ľubovňa FSL
5:0 kont.
17.09.2023
FaBK ATU Košice ATU
Eastern wings Michalovce MIE
7:3
10.09.2023
ŠŠK Stars Lipany LIP
FBC Predator Sabinov SAB
4:7
10.09.2023
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Florbalová Akadémia Košice FBA
2:12
10.09.2023
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE

2. kolo

FK Florko Košice FLK
19:1
24.09.2023
Falcons Stará Ľubovňa FSL
ŠŠK Stars Lipany LIP
3:1
24.09.2023
FbK QuickBall Levoča LEC
FaBK ATU Košice ATU
0:5 kont.
24.09.2023
FBC Predator Sabinov SAB
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
10:3
24.09.2023
Eastern wings Michalovce MIE
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
2:1
24.09.2023
Florbalová Akadémia Košice FBA

3. kolo

ŠŠK Stars Lipany LIP
2:7
08.10.2023
FK Florko Košice FLK
FBC Predator Sabinov SAB
12:2
08.10.2023
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FbK QuickBall Levoča LEC
0:7
08.10.2023
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
Florbalová Akadémia Košice FBA
2:8
08.10.2023
FaBK ATU Košice ATU
Eastern wings Michalovce MIE
18:2
08.10.2023
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV

4. kolo

FK Florko Košice FLK
8:2
27.10.2023
FBC Predator Sabinov SAB
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
6:6
26.10.2023
ŠŠK Stars Lipany LIP
Falcons Stará Ľubovňa FSL
3:5
22.10.2023
Florbalová Akadémia Košice FBA
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
4:1
26.11.2023
FbK QuickBall Levoča LEC
FaBK ATU Košice ATU
0:5 kont.
22.10.2023
Eastern wings Michalovce MIE

5. kolo

FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
2:3
05.11.2023
FK Florko Košice FLK
Florbalová Akadémia Košice FBA
6:8
05.11.2023
FBC Predator Sabinov SAB
ŠŠK Stars Lipany LIP
8:3
05.11.2023
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Eastern wings Michalovce MIE
14:4
26.11.2023
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FbK QuickBall Levoča LEC
1:10
05.11.2023
FaBK ATU Košice ATU

6. kolo

FK Florko Košice FLK
13:1
19.11.2023
Florbalová Akadémia Košice FBA
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
4:7
10.12.2023
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
FBC Predator Sabinov SAB
1:9
19.11.2023
Eastern wings Michalovce MIE
FaBK ATU Košice ATU
14:1
19.11.2023
ŠŠK Stars Lipany LIP
Falcons Stará Ľubovňa FSL
6:6
19.11.2023
FbK QuickBall Levoča LEC

7. kolo

FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
3:7
03.12.2023
FK Florko Košice FLK
Eastern wings Michalovce MIE
12:1
03.12.2023
Florbalová Akadémia Košice FBA
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
4:3
03.12.2023
FaBK ATU Košice ATU
FbK QuickBall Levoča LEC
6:5
03.12.2023
FBC Predator Sabinov SAB
ŠŠK Stars Lipany LIP
15:3
19.12.2023
Falcons Stará Ľubovňa FSL

8. kolo

FK Florko Košice FLK
14:2
17.12.2023
Eastern wings Michalovce MIE
FaBK ATU Košice ATU
13:0
17.12.2023
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Florbalová Akadémia Košice FBA
4:5
17.12.2023
FbK QuickBall Levoča LEC
Falcons Stará Ľubovňa FSL
2:5
28.04.2024
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
FBC Predator Sabinov SAB
5:15
14.12.2023
ŠŠK Stars Lipany LIP

9. kolo

FaBK ATU Košice ATU
8:3
14.01.2024
FK Florko Košice FLK
FbK QuickBall Levoča LEC
8:9
14.01.2024
Eastern wings Michalovce MIE
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
8:5
14.01.2024
Falcons Stará Ľubovňa FSL
ŠŠK Stars Lipany LIP
12:3
14.01.2024
Florbalová Akadémia Košice FBA
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
10:0
14.01.2024
FBC Predator Sabinov SAB

10. kolo

FK Florko Košice FLK
2:2
28.01.2024
FbK QuickBall Levoča LEC
FaBK ATU Košice ATU
5:0 kont.
09.02.2024
Falcons Stará Ľubovňa FSL
ŠŠK Stars Lipany LIP
7:11
28.01.2024
Eastern wings Michalovce MIE
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
0:2
28.01.2024
FBC Predator Sabinov SAB
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
5:2
28.01.2024
Florbalová Akadémia Košice FBA

11. kolo

Falcons Stará Ľubovňa FSL
2:24
11.02.2024
FK Florko Košice FLK
FbK QuickBall Levoča LEC
5:4
11.02.2024
ŠŠK Stars Lipany LIP
FBC Predator Sabinov SAB
1:21
11.02.2024
FaBK ATU Košice ATU
Eastern wings Michalovce MIE
9:2
11.02.2024
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
Florbalová Akadémia Košice FBA
2:1
11.02.2024
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV

12. kolo

FK Florko Košice FLK
15:1
18.02.2024
ŠŠK Stars Lipany LIP
Falcons Stará Ľubovňa FSL
3:4
18.02.2024
FBC Predator Sabinov SAB
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
5:2
18.02.2024
FbK QuickBall Levoča LEC
FaBK ATU Košice ATU
20:2
18.02.2024
Florbalová Akadémia Košice FBA
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
4:5
18.02.2024
Eastern wings Michalovce MIE

13. kolo

FBC Predator Sabinov SAB
1:6
10.03.2024
FK Florko Košice FLK
ŠŠK Stars Lipany LIP
5:6
10.03.2024
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
Florbalová Akadémia Košice FBA
12:1
10.03.2024
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FbK QuickBall Levoča LEC
4:3
10.03.2024
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Eastern wings Michalovce MIE
0:10
10.03.2024
FaBK ATU Košice ATU

14. kolo

FK Florko Košice FLK
7:1
24.03.2024
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
FBC Predator Sabinov SAB
1:11
24.03.2024
Florbalová Akadémia Košice FBA
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
1:4
24.03.2024
ŠŠK Stars Lipany LIP
Falcons Stará Ľubovňa FSL
4:19
24.03.2024
Eastern wings Michalovce MIE
FaBK ATU Košice ATU
11:0
24.03.2024
FbK QuickBall Levoča LEC

15. kolo

Florbalová Akadémia Košice FBA
2:12
07.04.2024
FK Florko Košice FLK
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
9:2
07.04.2024
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Eastern wings Michalovce MIE
10:5
07.04.2024
FBC Predator Sabinov SAB
ŠŠK Stars Lipany LIP
0:21
07.04.2024
FaBK ATU Košice ATU
FbK QuickBall Levoča LEC
8:1
07.04.2024
Falcons Stará Ľubovňa FSL

16. kolo

FK Florko Košice FLK
5:2
21.04.2024
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Florbalová Akadémia Košice FBA
3:17
21.04.2024
Eastern wings Michalovce MIE
FaBK ATU Košice ATU
9:2
20.04.2024
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
FBC Predator Sabinov SAB
4:5
21.04.2024
FbK QuickBall Levoča LEC
Falcons Stará Ľubovňa FSL
3:8
21.04.2024
ŠŠK Stars Lipany LIP

17. kolo

Eastern wings Michalovce MIE
5:12
05.05.2024
FK Florko Košice FLK
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
3:13
08.05.2024
FaBK ATU Košice ATU
FbK QuickBall Levoča LEC
7:7
05.05.2024
Florbalová Akadémia Košice FBA
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE
8:3
05.05.2024
Falcons Stará Ľubovňa FSL
ŠŠK Stars Lipany LIP
8:5
07.05.2024
FBC Predator Sabinov SAB

18. kolo

FK Florko Košice FLK
4:8
14.05.2024
FaBK ATU Košice ATU
Eastern wings Michalovce MIE
9:0
19.05.2024
FbK QuickBall Levoča LEC
Falcons Stará Ľubovňa FSL
5:2
19.05.2024
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Florbalová Akadémia Košice FBA
6:5
19.05.2024
ŠŠK Stars Lipany LIP
FBC Predator Sabinov SAB
2:4
16.05.2024
FBC Mikuláš Academy Prešov PRE