Liga starších žiakov Stred

Základná časť

1. kolo

FTC Fiľakovo FTC
0:20
24.09.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FPS Banská Bystrica FPS
17:2
26.11.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
FPS Banská Bystrica FPS
10:3
24.09.2023
FTC Fiľakovo FTC
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
5:0 kont.
24.09.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
3:4
24.09.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
6:5
24.09.2023
FBK RAptORs ROP
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
7:3
24.09.2023
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
FBK RAptORs ROP
0:4
24.09.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
FBK Nižná FKN
8:3
24.09.2023
ŠK Juventa Žilina JUV
FbK  Turany TUR
1:14
24.09.2023
Florbalová Akadémia Martin FAM
ŠK Juventa Žilina JUV
0:6
24.09.2023
FbK  Turany TUR
Florbalová Akadémia Martin FAM
17:3
24.09.2023
FBK Nižná FKN

2. kolo

ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
0:17
01.10.2023
Florbalová Akadémia Martin FAM
FTC Fiľakovo FTC
7:6
01.10.2023
ŠK Juventa Žilina JUV
Florbalová Akadémia Martin FAM
18:0
01.10.2023
FTC Fiľakovo FTC
ŠK Juventa Žilina JUV
3:4
01.10.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
2:11
01.10.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
2:5
01.10.2023
FPS Banská Bystrica FPS
FPS Banská Bystrica FPS
4:5
01.10.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
7:0
01.10.2023
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
7:3
01.10.2023
FBK RAptORs ROP
FbK  Turany TUR
5:8
01.10.2023
FBK Nižná FKN
FBK Nižná FKN
3:16
01.10.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FBK RAptORs ROP
4:3
01.10.2023
FbK  Turany TUR

3. kolo

ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
22:1
15.10.2023
ŠK Juventa Žilina JUV
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
2:3
15.10.2023
Florbalová Akadémia Martin FAM
Florbalová Akadémia Martin FAM
3:11
15.10.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
ŠK Juventa Žilina JUV
1:17
15.10.2023
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
12:1
15.10.2023
FBK RAptORs ROP
FPS Banská Bystrica FPS
4:7
15.10.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
4:9
15.10.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FBK RAptORs ROP
8:7
15.10.2023
FPS Banská Bystrica FPS
FBK Nižná FKN
9:4
15.10.2023
FTC Fiľakovo FTC
FbK  Turany TUR
12:5
15.10.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
FTC Fiľakovo FTC
4:6
15.10.2023
FbK  Turany TUR
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
3:8
15.10.2023
FBK Nižná FKN

4. kolo

Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
18:2
05.11.2023
FTC Fiľakovo FTC
FBK RAptORs ROP
3:3
05.11.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
FTC Fiľakovo FTC
4:6
05.11.2023
FBK RAptORs ROP
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
3:16
05.11.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
13:3
05.11.2023
FBK Nižná FKN
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
12:2
05.11.2023
FbK  Turany TUR
FbK  Turany TUR
2:13
05.11.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
FBK Nižná FKN
3:7
05.11.2023
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
12:3
05.11.2023
FPS Banská Bystrica FPS
ŠK Juventa Žilina JUV
0:17
05.11.2023
Florbalová Akadémia Martin FAM
Florbalová Akadémia Martin FAM
1:5
05.11.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FPS Banská Bystrica FPS
15:0
05.11.2023
ŠK Juventa Žilina JUV

5. kolo

FTC Fiľakovo FTC
9:3
11.11.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
13:5
22.11.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
18:0
11.11.2023
FTC Fiľakovo FTC
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
0:5
21.11.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
ŠK Juventa Žilina JUV
0:19
11.11.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
Florbalová Akadémia Martin FAM
2:3
11.11.2023
FBK RAptORs ROP
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
3:2
11.11.2023
Florbalová Akadémia Martin FAM
FBK RAptORs ROP
7:1
11.11.2023
ŠK Juventa Žilina JUV
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
7:3
11.11.2023
FBK Nižná FKN
FPS Banská Bystrica FPS
18:2
11.11.2023
FbK  Turany TUR
FBK Nižná FKN
4:6
11.11.2023
FPS Banská Bystrica FPS
FbK  Turany TUR
3:18
11.11.2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA

6. kolo

FTC Fiľakovo FTC
3:19
25.11.2023
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
0:3
19.11.2023
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
15:0
16.11.2023
ŠK Juventa Žilina JUV
FPS Banská Bystrica FPS
4:5
26.11.2023
Florbalová Akadémia Martin FAM
FbK  Turany TUR
2:16
14.11.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FBK Nižná FKN
10:7
26.11.2023
FBK RAptORs ROP

Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.

1. kolo

Florbalová Akadémia Martin FAM
4:5
20.01.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
5:5
20.01.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
8:1
20.01.2024
FPS Banská Bystrica FPS
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
2:4
20.01.2024
Florbalová Akadémia Martin FAM
FPS Banská Bystrica FPS
3:5
20.01.2024
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK

2. kolo

DTF TEAM DETVA JOXERS DET
3:4
11.02.2024
Florbalová Akadémia Martin FAM
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
2:3
11.02.2024
FPS Banská Bystrica FPS
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
3:8
11.02.2024
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
Florbalová Akadémia Martin FAM
4:4
11.02.2024
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FPS Banská Bystrica FPS
3:2
11.02.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč

3. kolo

Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
4:2
17.03.2024
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
2:7
17.03.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
5:8
17.03.2024
FPS Banská Bystrica FPS
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
11:6
17.03.2024
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FPS Banská Bystrica FPS
5:2
17.03.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč

4. kolo

Florbalová Akadémia Martin FAM
3:3
24.03.2024
FPS Banská Bystrica FPS
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
6:6
24.03.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
4:4
24.03.2024
Florbalová Akadémia Martin FAM
FPS Banská Bystrica FPS
10:2
24.03.2024
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
4:1
24.03.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč

5. kolo

DTF TEAM DETVA JOXERS DET
6:5
07.04.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
3:13
07.04.2024
Florbalová Akadémia Martin FAM
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
0:5 kont.
07.04.2024
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
ŠK 1. FBC Zvolen - červení ZVOč
3:2
07.04.2024
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
Florbalová Akadémia Martin FAM
2:5
07.04.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA

6. kolo

Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
3:5
14.04.2024
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
Florbalová Akadémia Martin FAM
6:4
14.04.2024
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
6:3
14.04.2024
FPS Banská Bystrica FPS
DTF TEAM DETVA JOXERS DET
4:4
14.04.2024
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FPS Banská Bystrica FPS
4:1
14.04.2024
Florbalová Akadémia Martin FAM

Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.

1. kolo

FTC Fiľakovo FTC
4:11
21.01.2024
FBK RAptORs ROP
FBK Nižná FKN
9:3
21.01.2024
FbK  Turany TUR
FBK RAptORs ROP
8:1
21.01.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
FbK  Turany TUR
5:6
21.01.2024
FTC Fiľakovo FTC
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
1:16
21.01.2024
FBK Nižná FKN

2. kolo

ŠK Juventa Žilina JUV
4:7
11.02.2024
FTC Fiľakovo FTC
FBK Nižná FKN
11:4
11.02.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
FbK  Turany TUR
10:6
11.02.2024
ŠK Juventa Žilina JUV
FTC Fiľakovo FTC
4:19
11.02.2024
FBK Nižná FKN
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
5:2
11.02.2024
FbK  Turany TUR

3. kolo

FBK Nižná FKN
10:0
17.03.2024
ŠK Juventa Žilina JUV
FbK  Turany TUR
4:9
17.03.2024
FBK RAptORs ROP
ŠK Juventa Žilina JUV
2:3
17.03.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
FBK RAptORs ROP
1:3
17.03.2024
FBK Nižná FKN
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
5:5
17.03.2024
FbK  Turany TUR

4. kolo

FTC Fiľakovo FTC
6:7
24.03.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
ŠK Juventa Žilina JUV
4:10
24.03.2024
FBK RAptORs ROP
FbK  Turany TUR
7:2
24.03.2024
FTC Fiľakovo FTC
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
6:3
24.03.2024
ŠK Juventa Žilina JUV
FBK RAptORs ROP
3:1
24.03.2024
FbK  Turany TUR

5. kolo

ŠK Juventa Žilina JUV
6:12
07.04.2024
FbK  Turany TUR
FBK Nižná FKN
2:4
07.04.2024
FTC Fiľakovo FTC
FBK RAptORs ROP
8:10
07.04.2024
ŠK Juventa Žilina JUV
FbK  Turany TUR
6:8
07.04.2024
FBK Nižná FKN
FTC Fiľakovo FTC
12:5
07.04.2024
FBK RAptORs ROP

6. kolo

FBK Nižná FKN
1:12
14.04.2024
FBK RAptORs ROP
FTC Fiľakovo FTC
6:5
14.04.2024
ŠK Juventa Žilina JUV
FBK RAptORs ROP
9:4
14.04.2024
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
ŠK Juventa Žilina JUV
4:5
14.04.2024
FBK Nižná FKN
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli ZVOb
4:5
14.04.2024
FTC Fiľakovo FTC