Super Florbal Pohár SŠ dievčatá

Skupina B

1. kolo

Stredná športová škola, Trenčín  (TN kraj) tn
5:2
29.04.2024
Obchodná akadémia, Senica  (TT kraj) tt
Gymnázium Šrobárova, Košice (KE kraj) ke
7:2
29.04.2024
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno  (BB kraj) bb

2. kolo

Stredná športová škola, Trenčín  (TN kraj) tn
3:0
29.04.2024
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno  (BB kraj) bb
Obchodná akadémia, Senica  (TT kraj) tt
2:3
29.04.2024
Gymnázium Šrobárova, Košice (KE kraj) ke

3. kolo

Gymnázium Jána Chalupku, Brezno  (BB kraj) bb
3:1
29.04.2024
Obchodná akadémia, Senica  (TT kraj) tt
Gymnázium Šrobárova, Košice (KE kraj) ke
2:5
29.04.2024
Stredná športová škola, Trenčín  (TN kraj) tn

Skupina A

1. kolo

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Topoľčany  (NR kraj) nr
5:1
29.04.2024
Gymnázium Jána Papánka, Bratislava  (BA kraj) ba
Stredná športová škola, Poprad  (PO kraj) po
3:5
29.04.2024
Gymnázium Jesenského, Kysucké Nové Mesto (ZA kraj) za

2. kolo

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Topoľčany  (NR kraj) nr
7:1
29.04.2024
Gymnázium Jesenského, Kysucké Nové Mesto (ZA kraj) za
Gymnázium Jána Papánka, Bratislava  (BA kraj) ba
1:0
29.04.2024
Stredná športová škola, Poprad  (PO kraj) po

3. kolo

Gymnázium Jesenského, Kysucké Nové Mesto (ZA kraj) za
6:4
29.04.2024
Gymnázium Jána Papánka, Bratislava  (BA kraj) ba
Stredná športová škola, Poprad  (PO kraj) po
3:5
29.04.2024
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Topoľčany  (NR kraj) nr

Play-off o 1.-8. miesto

1. kolo

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Topoľčany  (NR kraj) nr
7:4
30.04.2024
Obchodná akadémia, Senica  (TT kraj) tt
Gymnázium Jána Papánka, Bratislava  (BA kraj) ba
3:4
30.04.2024
Gymnázium Šrobárova, Košice (KE kraj) ke

2. kolo

Stredná športová škola, Poprad  (PO kraj) po
0:4
30.04.2024
Stredná športová škola, Trenčín  (TN kraj) tn
Gymnázium Jesenského, Kysucké Nové Mesto (ZA kraj) za
9:1
30.04.2024
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno  (BB kraj) bb

Play-off o 5.-8. miesto

1. kolo

Obchodná akadémia, Senica  (TT kraj) tt
2:3
30.04.2024
Gymnázium Jána Papánka, Bratislava  (BA kraj) ba
Stredná športová škola, Poprad  (PO kraj) po
3:2
30.04.2024
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno  (BB kraj) bb

Play-off o 1.-4. miesto

1. kolo

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Topoľčany  (NR kraj) nr
5:3
30.04.2024
Gymnázium Šrobárova, Košice (KE kraj) ke
Stredná športová škola, Trenčín  (TN kraj) tn
6:3
30.04.2024
Gymnázium Jesenského, Kysucké Nové Mesto (ZA kraj) za

O 7. miesto

1. kolo

Obchodná akadémia, Senica  (TT kraj) tt
4:1
30.04.2024
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno  (BB kraj) bb

O 5. miesto

1. kolo

Gymnázium Jána Papánka, Bratislava  (BA kraj) ba
0:2
30.04.2024
Stredná športová škola, Poprad  (PO kraj) po

O 3. miesto

1. kolo

Gymnázium Šrobárova, Košice (KE kraj) ke
4:2
30.04.2024
Gymnázium Jesenského, Kysucké Nové Mesto (ZA kraj) za

Finále

1. kolo

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Topoľčany  (NR kraj) nr
3:6
30.04.2024
Stredná športová škola, Trenčín  (TN kraj) tn