1. liga žien

Základná časť

1. kolo

FTC Fiľakovo FTC
7:6
20.09.2020
FbK Slovenská Ľupča BAB
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
3:14
19.09.2020
FBK Harvard Partizánske PAR
Meteníci Likavka LIK
10:13
19.09.2020
JSC Wild Girls Čadca JSC
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
16:1
19.09.2020
FBK Hornets Mútne MUT

2. kolo

EXEL Snipers Bratislava SNI
2:13
20.09.2020
FBK Harvard Partizánske PAR
Meteníci Likavka LIK
2:8
20.09.2020
FBK Hornets Mútne MUT
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
10:3
20.09.2020
JSC Wild Girls Čadca JSC

3. kolo

JSC Wild Girls Čadca JSC
8:3
03.10.2020
FBK Hornets Mútne MUT
FBK Harvard Partizánske PAR
17:1
03.10.2020
Meteníci Likavka LIK
FTC Fiľakovo FTC
4:1
03.10.2020
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
FbK Slovenská Ľupča BAB
9:5
03.10.2020
EXEL Snipers Bratislava SNI

4. kolo

FBK Harvard Partizánske PAR
13:7
04.10.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
FTC Fiľakovo FTC
5:6 sn
04.10.2020
EXEL Snipers Bratislava SNI
FbK Slovenská Ľupča BAB
8:5
04.10.2020
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN

5. kolo

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
:
17.10.2020
EXEL Snipers Bratislava SNI
Meteníci Likavka LIK
:
17.10.2020
FTC Fiľakovo FTC
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
:
17.10.2020
FbK Slovenská Ľupča BAB
JSC Wild Girls Čadca JSC
:
17.10.2020
FBK Harvard Partizánske PAR

6. kolo

Meteníci Likavka LIK
:
18.10.2020
FbK Slovenská Ľupča BAB
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
:
18.10.2020
FTC Fiľakovo FTC
FBK Hornets Mútne MUT
:
18.10.2020
FBK Harvard Partizánske PAR

7. kolo

FTC Fiľakovo FTC
:
31.10.2020
JSC Wild Girls Čadca JSC
FbK Slovenská Ľupča BAB
:
31.10.2020
FBK Hornets Mútne MUT
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
:
31.10.2020
Meteníci Likavka LIK
EXEL Snipers Bratislava SNI
:
31.10.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE

8. kolo

FTC Fiľakovo FTC
:
01.11.2020
FBK Hornets Mútne MUT
FbK Slovenská Ľupča BAB
:
01.11.2020
JSC Wild Girls Čadca JSC
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
:
01.11.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
EXEL Snipers Bratislava SNI
:
01.11.2020
Meteníci Likavka LIK

9. kolo

Meteníci Likavka LIK
:
14.11.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
JSC Wild Girls Čadca JSC
:
14.11.2020
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
FBK Hornets Mútne MUT
:
14.11.2020
EXEL Snipers Bratislava SNI
FBK Harvard Partizánske PAR
:
14.11.2020
FTC Fiľakovo FTC

10. kolo

JSC Wild Girls Čadca JSC
:
15.11.2020
EXEL Snipers Bratislava SNI
FBK Hornets Mútne MUT
:
15.11.2020
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
FBK Harvard Partizánske PAR
:
15.11.2020
FbK Slovenská Ľupča BAB

11. kolo

FbK Slovenská Ľupča BAB
:
28.11.2020
FTC Fiľakovo FTC
FBK Harvard Partizánske PAR
:
28.11.2020
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
JSC Wild Girls Čadca JSC
:
28.11.2020
Meteníci Likavka LIK
FBK Hornets Mútne MUT
:
28.11.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE

12. kolo

FBK Harvard Partizánske PAR
:
29.11.2020
EXEL Snipers Bratislava SNI
FBK Hornets Mútne MUT
:
29.11.2020
Meteníci Likavka LIK
JSC Wild Girls Čadca JSC
:
29.11.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE

13. kolo

FBK Hornets Mútne MUT
0:00
12.12.2020
JSC Wild Girls Čadca JSC
Meteníci Likavka LIK
0:00
12.12.2020
FBK Harvard Partizánske PAR
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
12:40
12.12.2020
FTC Fiľakovo FTC
EXEL Snipers Bratislava SNI
0:00
12.12.2020
FbK Slovenská Ľupča BAB

14. kolo

FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
15:00
13.12.2020
FBK Harvard Partizánske PAR
EXEL Snipers Bratislava SNI
0:00
13.12.2020
FTC Fiľakovo FTC
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
0:00
13.12.2020
FbK Slovenská Ľupča BAB

15. kolo

EXEL Snipers Bratislava SNI
0:00
16.01.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
FTC Fiľakovo FTC
0:00
16.01.2021
Meteníci Likavka LIK
FbK Slovenská Ľupča BAB
0:00
16.01.2021
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
FBK Harvard Partizánske PAR
0:00
16.01.2021
JSC Wild Girls Čadca JSC

16. kolo

FbK Slovenská Ľupča BAB
0:00
17.01.2021
Meteníci Likavka LIK
FTC Fiľakovo FTC
0:00
17.01.2021
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
FBK Harvard Partizánske PAR
0:00
17.01.2021
FBK Hornets Mútne MUT

17. kolo

JSC Wild Girls Čadca JSC
14:00
30.01.2021
FTC Fiľakovo FTC
FBK Hornets Mútne MUT
0:00
30.01.2021
FbK Slovenská Ľupča BAB
Meteníci Likavka LIK
0:00
30.01.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
15:00
30.01.2021
EXEL Snipers Bratislava SNI

18. kolo

FBK Hornets Mútne MUT
0:00
31.01.2021
FTC Fiľakovo FTC
JSC Wild Girls Čadca JSC
14:00
31.01.2021
FbK Slovenská Ľupča BAB
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
15:00
31.01.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
Meteníci Likavka LIK
0:00
31.01.2021
EXEL Snipers Bratislava SNI

19. kolo

FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
15:00
20.02.2021
Meteníci Likavka LIK
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
0:00
20.02.2021
JSC Wild Girls Čadca JSC
EXEL Snipers Bratislava SNI
0:00
20.02.2021
FBK Hornets Mútne MUT
FTC Fiľakovo FTC
0:00
20.02.2021
FBK Harvard Partizánske PAR

20. kolo

EXEL Snipers Bratislava SNI
0:00
21.02.2021
JSC Wild Girls Čadca JSC
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" HUN
0:00
21.02.2021
FBK Hornets Mútne MUT
FbK Slovenská Ľupča BAB
0:00
21.02.2021
FBK Harvard Partizánske PAR