Liga starších žiakov Východ

Základná časť

1. kolo

FBK Humenné HUM
8:8
13.09.2020
ŠŠK Stars Lipany LIP
FK Florko Košice FLK
11:2
13.09.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
2:10
13.09.2020
FbC Predator Sabinov SAB
Falcons Stará Ľubovňa FSL
6:5
13.09.2020
Žltý Sneh Košice ZLS
Eastern Wings Michalovce MIE
8:7
13.09.2020
FaBK ATU Košice ATU

2. kolo

FBK Humenné HUM
5:10
27.09.2020
FaBK ATU Košice ATU
Eastern Wings Michalovce MIE
8:2
27.09.2020
Žltý Sneh Košice ZLS
FbC Predator Sabinov SAB
15:0
27.09.2020
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
7:9
27.09.2020
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
ŠŠK Stars Lipany LIP
4:5
27.09.2020
FK Florko Košice FLK

3. kolo

FK Florko Košice FLK
14:4
11.10.2020
FBK Humenné HUM
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
:
23.10.2020
ŠŠK Stars Lipany LIP
Falcons Stará Ľubovňa FSL
:
25.10.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
Eastern Wings Michalovce MIE
:
11.10.2020
FbC Predator Sabinov SAB
FaBK ATU Košice ATU
16:1
11.10.2020
Žltý Sneh Košice ZLS

4. kolo

FBK Humenné HUM
:
18.10.2020
Žltý Sneh Košice ZLS
FbC Predator Sabinov SAB
:
18.10.2020
FaBK ATU Košice ATU
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
:
18.10.2020
Eastern Wings Michalovce MIE
ŠŠK Stars Lipany LIP
:
18.10.2020
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FK Florko Košice FLK
:
18.10.2020
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV

5. kolo

FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
:
01.11.2020
FBK Humenné HUM
Falcons Stará Ľubovňa FSL
:
01.11.2020
FK Florko Košice FLK
Eastern Wings Michalovce MIE
:
01.11.2020
ŠŠK Stars Lipany LIP
FaBK ATU Košice ATU
:
01.11.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
Žltý Sneh Košice ZLS
:
01.11.2020
FbC Predator Sabinov SAB

6. kolo

FBK Humenné HUM
:
08.11.2020
FbC Predator Sabinov SAB
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
:
08.11.2020
Žltý Sneh Košice ZLS
ŠŠK Stars Lipany LIP
:
08.11.2020
FaBK ATU Košice ATU
FK Florko Košice FLK
:
08.11.2020
Eastern Wings Michalovce MIE
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
:
08.11.2020
Falcons Stará Ľubovňa FSL

7. kolo

Falcons Stará Ľubovňa FSL
:
22.11.2020
FBK Humenné HUM
Eastern Wings Michalovce MIE
:
22.11.2020
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FaBK ATU Košice ATU
:
22.11.2020
FK Florko Košice FLK
Žltý Sneh Košice ZLS
:
22.11.2020
ŠŠK Stars Lipany LIP
FbC Predator Sabinov SAB
:
22.11.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE

8. kolo

FBK Humenné HUM
:
06.12.2020
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
ŠŠK Stars Lipany LIP
:
06.12.2020
FbC Predator Sabinov SAB
FK Florko Košice FLK
:
06.12.2020
Žltý Sneh Košice ZLS
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
:
06.12.2020
FaBK ATU Košice ATU
Falcons Stará Ľubovňa FSL
:
06.12.2020
Eastern Wings Michalovce MIE

9. kolo

Eastern Wings Michalovce MIE
:
20.12.2020
FBK Humenné HUM
FaBK ATU Košice ATU
:
20.12.2020
Falcons Stará Ľubovňa FSL
Žltý Sneh Košice ZLS
:
20.12.2020
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FbC Predator Sabinov SAB
:
20.12.2020
FK Florko Košice FLK
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
:
20.12.2020
ŠŠK Stars Lipany LIP

10. kolo

FBK Humenné HUM
:
10.01.2021
ŠŠK Stars Lipany LIP
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
:
10.01.2021
FK Florko Košice FLK
FbC Predator Sabinov SAB
:
10.01.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Žltý Sneh Košice ZLS
:
10.01.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FaBK ATU Košice ATU
:
10.01.2021
Eastern Wings Michalovce MIE

11. kolo

FaBK ATU Košice ATU
:
24.01.2021
FBK Humenné HUM
Žltý Sneh Košice ZLS
:
24.01.2021
Eastern Wings Michalovce MIE
Falcons Stará Ľubovňa FSL
:
24.01.2021
FbC Predator Sabinov SAB
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
:
24.01.2021
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
FK Florko Košice FLK
:
24.01.2021
ŠŠK Stars Lipany LIP

12. kolo

FBK Humenné HUM
:
31.01.2021
FK Florko Košice FLK
ŠŠK Stars Lipany LIP
:
31.01.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
:
31.01.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FbC Predator Sabinov SAB
:
31.01.2021
Eastern Wings Michalovce MIE
Žltý Sneh Košice ZLS
:
31.01.2021
FaBK ATU Košice ATU

13. kolo

Žltý Sneh Košice ZLS
:
14.02.2021
FBK Humenné HUM
FaBK ATU Košice ATU
:
14.02.2021
FbC Predator Sabinov SAB
Eastern Wings Michalovce MIE
:
14.02.2021
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
Falcons Stará Ľubovňa FSL
:
14.02.2021
ŠŠK Stars Lipany LIP
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
:
14.02.2021
FK Florko Košice FLK

14. kolo

FBK Humenné HUM
:
21.02.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FK Florko Košice FLK
:
21.02.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL
ŠŠK Stars Lipany LIP
:
21.02.2021
Eastern Wings Michalovce MIE
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
:
21.02.2021
FaBK ATU Košice ATU
FbC Predator Sabinov SAB
:
21.02.2021
Žltý Sneh Košice ZLS

15. kolo

FbC Predator Sabinov SAB
0:00
07.03.2021
FBK Humenné HUM
Žltý Sneh Košice ZLS
0:00
07.03.2021
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
FaBK ATU Košice ATU
0:00
07.03.2021
ŠŠK Stars Lipany LIP
Eastern Wings Michalovce MIE
0:00
07.03.2021
FK Florko Košice FLK
Falcons Stará Ľubovňa FSL
0:00
07.03.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV

16. kolo

FBK Humenné HUM
0:00
21.03.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
0:00
21.03.2021
Eastern Wings Michalovce MIE
FK Florko Košice FLK
0:00
21.03.2021
FaBK ATU Košice ATU
ŠŠK Stars Lipany LIP
0:00
21.03.2021
Žltý Sneh Košice ZLS
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
0:00
21.03.2021
FbC Predator Sabinov SAB

17. kolo

FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE
0:00
11.04.2021
FBK Humenné HUM
FbC Predator Sabinov SAB
0:00
11.04.2021
ŠŠK Stars Lipany LIP
Žltý Sneh Košice ZLS
0:00
11.04.2021
FK Florko Košice FLK
FaBK ATU Košice ATU
0:00
11.04.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
Eastern Wings Michalovce MIE
0:00
11.04.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL

18. kolo

FBK Humenné HUM
0:00
25.04.2021
Eastern Wings Michalovce MIE
Falcons Stará Ľubovňa FSL
0:00
25.04.2021
FaBK ATU Košice ATU
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
0:00
25.04.2021
Žltý Sneh Košice ZLS
FK Florko Košice FLK
0:00
25.04.2021
FbC Predator Sabinov SAB
ŠŠK Stars Lipany LIP
0:00
25.04.2021
FBC A4ka Mikuláš Prešov PRE