Extraliga juniorov

Základná časť

1. kolo

Snipers Bratislava SNI
8:3
11.09.2021
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
ŠK Lido Prírodovedec LID
7:3
11.09.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
5:3
11.09.2021
FBK Púchov PUV
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
12:4
11.09.2021
FBC Páv Piešťany PIE
FBK AS Trenčín AST
9:6
11.09.2021
FK Florko Košice FLK
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
4:7
11.09.2021
FaBK ATU Košice ATU

2. kolo

Snipers Bratislava SNI
6:2
12.09.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
ŠK Lido Prírodovedec LID
9:1
12.09.2021
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
6:2
12.09.2021
FBC Páv Piešťany PIE
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
3:5
12.09.2021
FBK Púchov PUV
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
7:8 pp
10.09.2021
FK Florko Košice FLK
FBK AS Trenčín AST
9:7
12.09.2021
FaBK ATU Košice ATU

3. kolo

FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
11:16
25.09.2021
FBK AS Trenčín AST
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
10:4
25.09.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
FBK Púchov PUV
1:11
25.09.2021
FK Florko Košice FLK
FBC Páv Piešťany PIE
5:6
25.09.2021
FaBK ATU Košice ATU
Snipers Bratislava SNI
5:2
24.09.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
ŠK Lido Prírodovedec LID
3:11
25.09.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN

4. kolo

FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
6:15
26.09.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
8:5
26.09.2021
FBK AS Trenčín AST
FBK Púchov PUV
5:8
26.09.2021
FaBK ATU Košice ATU
FBC Páv Piešťany PIE
1:17
26.09.2021
FK Florko Košice FLK
Snipers Bratislava SNI
5:4
26.09.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
ŠK Lido Prírodovedec LID
4:6
26.09.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU

5. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
10:6
09.10.2021
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
3:12
09.10.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FK Florko Košice FLK
7:3
08.10.2021
Snipers Bratislava SNI
FaBK ATU Košice ATU
8:4
09.10.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID
FBK AS Trenčín AST
6:7
06.10.2021
FBK Púchov PUV
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
11:5
09.10.2021
FBC Páv Piešťany PIE

6. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica TSU
5:2
10.10.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
12:5
10.10.2021
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
FK Florko Košice FLK
14:3
10.10.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID
FaBK ATU Košice ATU
4:5 sn
10.10.2021
Snipers Bratislava SNI
FBK AS Trenčín AST
11:2
10.10.2021
FBC Páv Piešťany PIE
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
9:3
10.10.2021
FBK Púchov PUV

7. kolo

FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
18:00
23.10.2021
FBK Púchov PUV
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
13:30
23.10.2021
FBC Páv Piešťany PIE
Snipers Bratislava SNI
19:00
23.10.2021
FBK AS Trenčín AST
ŠK Lido Prírodovedec LID
15:30
23.10.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
14:15
23.10.2021
FK Florko Košice FLK
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
15:30
23.10.2021
FaBK ATU Košice ATU

8. kolo

FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
14:00
24.10.2021
FBC Páv Piešťany PIE
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
14:00
24.10.2021
FBK Púchov PUV
Snipers Bratislava SNI
10:30
24.10.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
ŠK Lido Prírodovedec LID
17:00
24.10.2021
FBK AS Trenčín AST
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
10:00
24.10.2021
FaBK ATU Košice ATU
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
13:45
24.10.2021
FK Florko Košice FLK

9. kolo

FK Florko Košice FLK
14:00
06.11.2021
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
FaBK ATU Košice ATU
17:00
06.11.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FBK AS Trenčín AST
15:00
06.11.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
15:00
06.11.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FBK Púchov PUV
18:00
06.11.2021
Snipers Bratislava SNI
FBC Páv Piešťany PIE
16:00
06.11.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID

10. kolo

FK Florko Košice FLK
10:00
07.11.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FaBK ATU Košice ATU
15:00
07.11.2021
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
FBK AS Trenčín AST
16:00
07.11.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
18:00
07.11.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FBK Púchov PUV
16:00
07.11.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID
FBC Páv Piešťany PIE
10:00
07.11.2021
Snipers Bratislava SNI

11. kolo

Snipers Bratislava SNI
10:30
20.11.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
18:00
20.11.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FK Florko Košice FLK
17:00
20.11.2021
FaBK ATU Košice ATU
FBK AS Trenčín AST
16:00
20.11.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
FBK Púchov PUV
18:00
20.11.2021
FBC Páv Piešťany PIE
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
18:00
20.11.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA

12. kolo

Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
15:00
27.11.2021
Snipers Bratislava SNI
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
18:00
27.11.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID
FBC Páv Piešťany PIE
16:00
27.11.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FBK Púchov PUV
18:00
27.11.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FK Florko Košice FLK
16:00
27.11.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
FaBK ATU Košice ATU
11:00
27.11.2021
FBK AS Trenčín AST

13. kolo

FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
12:30
28.11.2021
Snipers Bratislava SNI
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
14:00
28.11.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID
FBK Púchov PUV
16:00
28.11.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FBC Páv Piešťany PIE
10:00
28.11.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FK Florko Košice FLK
10:00
28.11.2021
FBK AS Trenčín AST
FaBK ATU Košice ATU
17:00
28.11.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT

14. kolo

ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
0:00
04.12.2021
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
FBK AS Trenčín AST
18:00
04.12.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FaBK ATU Košice ATU
17:00
04.12.2021
FBK Púchov PUV
FK Florko Košice FLK
17:00
04.12.2021
FBC Páv Piešťany PIE
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
16:15
04.12.2021
Snipers Bratislava SNI
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
18:00
04.12.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID

15. kolo

FBK AS Trenčín AST
16:00
05.12.2021
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
0:00
05.12.2021
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FK Florko Košice FLK
10:00
05.12.2021
FBK Púchov PUV
FaBK ATU Košice ATU
11:00
05.12.2021
FBC Páv Piešťany PIE
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
16:00
05.12.2021
Snipers Bratislava SNI
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
12:15
05.12.2021
ŠK Lido Prírodovedec LID

16. kolo

Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
0:00
18.12.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
0:00
18.12.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
ŠK Lido Prírodovedec LID
14:00
18.12.2021
FK Florko Košice FLK
Snipers Bratislava SNI
0:00
18.12.2021
FaBK ATU Košice ATU
FBC Páv Piešťany PIE
16:00
18.12.2021
FaBK ATU Košice ATU
FBK Púchov PUV
0:00
18.12.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT

17. kolo

FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
0:00
19.12.2021
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
0:00
19.12.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
Snipers Bratislava SNI
0:00
19.12.2021
FK Florko Košice FLK
ŠK Lido Prírodovedec LID
12:30
19.12.2021
FaBK ATU Košice ATU
FBK Púchov PUV
0:00
19.12.2021
FBK AS Trenčín AST
FBC Páv Piešťany PIE
10:00
19.12.2021
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT

18. kolo

FBC Páv Piešťany PIE
16:00
08.01.2022
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
FBK Púchov PUV
0:00
08.01.2022
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
0:00
08.01.2022
Snipers Bratislava SNI
FBK AS Trenčín AST
18:00
08.01.2022
ŠK Lido Prírodovedec LID
FaBK ATU Košice ATU
17:00
08.01.2022
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FK Florko Košice FLK
14:00
08.01.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN

19. kolo

FBK Púchov PUV
0:00
09.01.2022
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
FBC Páv Piešťany PIE
10:00
09.01.2022
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
FBK AS Trenčín AST
16:00
09.01.2022
Snipers Bratislava SNI
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
0:00
09.01.2022
ŠK Lido Prírodovedec LID
FK Florko Košice FLK
10:00
09.01.2022
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FaBK ATU Košice ATU
11:00
09.01.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN

20. kolo

Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
0:00
15.01.2022
FK Florko Košice FLK
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
0:00
15.01.2022
FaBK ATU Košice ATU
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
16:15
15.01.2022
FBK AS Trenčín AST
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
18:00
15.01.2022
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
ŠK Lido Prírodovedec LID
16:00
07.11.2021
FBK Púchov PUV
Snipers Bratislava SNI
0:00
15.01.2022
FBC Páv Piešťany PIE

21. kolo

FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE
0:00
16.01.2022
FK Florko Košice FLK
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
0:00
16.01.2022
FaBK ATU Košice ATU
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
10:00
16.01.2022
FBK AS Trenčín AST
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
12:15
16.01.2022
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
Snipers Bratislava SNI
0:00
16.01.2022
FBK Púchov PUV
ŠK Lido Prírodovedec LID
18:00
06.11.2021
FBC Páv Piešťany PIE

22. kolo

ŠK Lido Prírodovedec LID
13:30
29.01.2022
Snipers Bratislava SNI
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
16:45
29.01.2022
Tsunami Záhorská Bystrica TSU
FaBK ATU Košice ATU
17:00
29.01.2022
FK Florko Košice FLK
ŠK 1. FBC Florbal Trenčín FCT
0:00
29.01.2022
FBK AS Trenčín AST
FBC Páv Piešťany PIE
16:00
29.01.2022
FBK Púchov PUV
Grasshoppers AC UNIZA Žilina GRA
0:00
29.01.2022
FBC A4ka Mikuláš Academy Prešov PRE