1. liga mužov

Základná časť

1. kolo

TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
6:5 pp
04.09.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FBK Harvard Partizánske PAR
6:2
12.09.2021
FBC White Eagles Bratislava EAG
FbO Žochár Topoľčany ZTO
5:3
04.09.2021
FBC 11 Trnava TRN
FBK RAptORs ROP
4:5
04.09.2021
FBK Hornets Mútne MUT
Devils Čadca JSC
7:6 pp
11.09.2021
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
DTF team Detva Joxers DET
9:3
04.09.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV

2. kolo

FBK Harvard Partizánske PAR
8:9
05.09.2021
FBC 11 Trnava TRN
FbO Žochár Topoľčany ZTO
8:3
05.09.2021
FBC White Eagles Bratislava EAG
FBK RAptORs ROP
5:7
05.09.2021
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
Devils Čadca JSC
7:6
05.09.2021
FBK Hornets Mútne MUT
DTF team Detva Joxers DET
10:4
05.09.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL

3. kolo

Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
5:13
18.09.2021
DTF team Detva Joxers DET
FBC White Eagles Bratislava EAG
7:6 pp
18.09.2021
FBK RAptORs ROP
FBC 11 Trnava TRN
10:6
18.09.2021
Devils Čadca JSC
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
5:3
18.09.2021
FBK Harvard Partizánske PAR
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
3:2 pp
18.09.2021
FbO Žochár Topoľčany ZTO
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
6:8
18.09.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL

4. kolo

FBK Hornets Mútne MUT
3:6
19.09.2021
DTF team Detva Joxers DET
FBC White Eagles Bratislava EAG
5:4
19.09.2021
Devils Čadca JSC
FBC 11 Trnava TRN
3:5
19.09.2021
FBK RAptORs ROP
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
8:1
19.09.2021
FbO Žochár Topoľčany ZTO
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
7:1
19.09.2021
FBK Harvard Partizánske PAR

5. kolo

FBK Harvard Partizánske PAR
0:5
02.10.2021
FbO Žochár Topoľčany ZTO
FBK RAptORs ROP
4:10
02.10.2021
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
Devils Čadca JSC
7:1
02.10.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
DTF team Detva Joxers DET
7:3
02.10.2021
FBC 11 Trnava TRN
Falcons Stará Ľubovňa FSL
9:5
02.10.2021
FBK Hornets Mútne MUT
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
8:3
02.10.2021
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK

6. kolo

FBK RAptORs ROP
6:1
03.10.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
Devils Čadca JSC
5:9
03.10.2021
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
DTF team Detva Joxers DET
10:6
03.10.2021
FBC White Eagles Bratislava EAG
Falcons Stará Ľubovňa FSL
9:5
03.10.2021
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
6:5
03.10.2021
FBK Hornets Mútne MUT

7. kolo

FBK Hornets Mútne MUT
4:8
16.10.2021
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:6
16.10.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FBC 11 Trnava TRN
4:9
16.10.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
7:4
16.10.2021
DTF team Detva Joxers DET
FBK Harvard Partizánske PAR
5:6 pp
16.10.2021
FBK RAptORs ROP
FbO Žochár Topoľčany ZTO
5:7
16.10.2021
Devils Čadca JSC

8. kolo

FBC White Eagles Bratislava EAG
7:6
17.10.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FBC 11 Trnava TRN
8:2
17.10.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
7:6 pp
17.10.2021
DTF team Detva Joxers DET
FBK Harvard Partizánske PAR
9:11
17.10.2021
Devils Čadca JSC
FbO Žochár Topoľčany ZTO
6:3
17.10.2021
FBK RAptORs ROP

9. kolo

FBK RAptORs ROP
3:5
30.10.2021
Devils Čadca JSC
DTF team Detva Joxers DET
6:3
30.10.2021
FbO Žochár Topoľčany ZTO
Falcons Stará Ľubovňa FSL
3:11
30.10.2021
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
5:6 pp
30.10.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FBK Hornets Mútne MUT
6:4
30.10.2021
FBC White Eagles Bratislava EAG
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
7:8 pp
30.10.2021
FBC 11 Trnava TRN

10. kolo

DTF team Detva Joxers DET
8:7
31.10.2021
FBK Harvard Partizánske PAR
Falcons Stará Ľubovňa FSL
8:6
31.10.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
2:12
31.10.2021
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FBK Hornets Mútne MUT
8:7
31.10.2021
FBC 11 Trnava TRN
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
8:4
31.10.2021
FBC White Eagles Bratislava EAG

11. kolo

FBC White Eagles Bratislava EAG
7:9
06.11.2021
FBC 11 Trnava TRN
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
8:5
06.11.2021
FBK Hornets Mútne MUT
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
5:6 pp
06.11.2021
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FBK Harvard Partizánske PAR
2:1
06.11.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FbO Žochár Topoľčany ZTO
11:3
06.11.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
DTF team Detva Joxers DET
5:9
06.11.2021
Devils Čadca JSC

12. kolo

TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
9:3
07.11.2021
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
10:3
07.11.2021
FBK Hornets Mútne MUT
FBK Harvard Partizánske PAR
6:7
07.11.2021
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FbO Žochár Topoľčany ZTO
7:10
07.11.2021
Falcons Stará Ľubovňa FSL
DTF team Detva Joxers DET
:
07.11.2021
FBK RAptORs ROP

13. kolo

Falcons Stará Ľubovňa FSL
5:6
13.11.2021
FBK RAptORs ROP
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
13:00
23.01.2022
Devils Čadca JSC
FBK Hornets Mútne MUT
5:7
13.11.2021
FBK Harvard Partizánske PAR
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
:
05.12.2021
FbO Žochár Topoľčany ZTO
FBC White Eagles Bratislava EAG
2:11
13.11.2021
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FBC 11 Trnava TRN
6:7 pp
13.11.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN

14. kolo

Falcons Stará Ľubovňa FSL
18:00
22.01.2022
Devils Čadca JSC
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
4:10
14.11.2021
FBK RAptORs ROP
FBK Hornets Mútne MUT
4:10
14.11.2021
FbO Žochár Topoľčany ZTO
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
4:6
14.11.2021
FBK Harvard Partizánske PAR
FBC White Eagles Bratislava EAG
3:4
14.11.2021
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FBC 11 Trnava TRN
1:18
14.11.2021
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP

15. kolo

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
0:00
19.02.2022
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FBC 11 Trnava TRN
0:00
19.02.2022
FBK Harvard Partizánske PAR
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:00
19.02.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
19.02.2022
FBK RAptORs ROP
FBK Hornets Mútne MUT
0:00
19.02.2022
Devils Čadca JSC
Falcons Stará Ľubovňa FSL
0:00
19.02.2022
DTF team Detva Joxers DET

16. kolo

FBC White Eagles Bratislava EAG
0:00
20.02.2022
FBK Harvard Partizánske PAR
FBC 11 Trnava TRN
0:00
20.02.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
FBK Hornets Mútne MUT
0:00
20.02.2022
FBK RAptORs ROP
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
20.02.2022
Devils Čadca JSC
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
0:00
20.02.2022
DTF team Detva Joxers DET

17. kolo

Falcons Stará Ľubovňa FSL
0:00
26.02.2022
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
DTF team Detva Joxers DET
0:00
26.02.2022
FBK Hornets Mútne MUT
Devils Čadca JSC
0:00
26.02.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
FBK RAptORs ROP
0:00
26.02.2022
FBC 11 Trnava TRN
FbO Žochár Topoľčany ZTO
0:00
26.02.2022
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FBK Harvard Partizánske PAR
0:00
26.02.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN

18. kolo

DTF team Detva Joxers DET
0:00
27.02.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FBK RAptORs ROP
0:00
27.02.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
Devils Čadca JSC
0:00
27.02.2022
FBC 11 Trnava TRN
FBK Harvard Partizánske PAR
0:00
27.02.2022
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FbO Žochár Topoľčany ZTO
0:00
27.02.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN

19. kolo

FbO Žochár Topoľčany ZTO
0:00
05.03.2022
FBK Harvard Partizánske PAR
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
0:00
05.03.2022
FBK RAptORs ROP
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
0:00
05.03.2022
Devils Čadca JSC
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:00
05.03.2022
DTF team Detva Joxers DET
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
05.03.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FBK Hornets Mútne MUT
0:00
05.03.2022
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV

20. kolo

TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
0:00
06.03.2022
FBK RAptORs ROP
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
0:00
06.03.2022
Devils Čadca JSC
FBC 11 Trnava TRN
0:00
06.03.2022
DTF team Detva Joxers DET
FBK Hornets Mútne MUT
0:00
06.03.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
06.03.2022
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV

21. kolo

Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
19.03.2022
FBK Hornets Mútne MUT
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
0:00
19.03.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
Falcons Stará Ľubovňa FSL
0:00
19.03.2022
FBC 11 Trnava TRN
DTF team Detva Joxers DET
0:00
19.03.2022
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
Devils Čadca JSC
0:00
19.03.2022
FBK Harvard Partizánske PAR
FBK RAptORs ROP
0:00
19.03.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO

22. kolo

Falcons Stará Ľubovňa FSL
0:00
20.03.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
0:00
20.03.2022
FBC 11 Trnava TRN
DTF team Detva Joxers DET
0:00
20.03.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FBK RAptORs ROP
0:00
20.03.2022
FBK Harvard Partizánske PAR
Devils Čadca JSC
0:00
20.03.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO

23. kolo

Devils Čadca JSC
0:00
26.03.2022
FBK RAptORs ROP
FBK Harvard Partizánske PAR
0:00
26.03.2022
DTF team Detva Joxers DET
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
0:00
26.03.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
0:00
26.03.2022
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FBC 11 Trnava TRN
0:00
26.03.2022
FBK Hornets Mútne MUT
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:00
26.03.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK

24. kolo

FbO Žochár Topoľčany ZTO
0:00
27.03.2022
DTF team Detva Joxers DET
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
0:00
27.03.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
0:00
27.03.2022
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:00
27.03.2022
FBK Hornets Mútne MUT
FBC 11 Trnava TRN
0:00
27.03.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK

25. kolo

FBC 11 Trnava TRN
0:00
29.01.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
15:00
29.01.2022
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
FBK Hornets Mútne MUT
0:00
29.01.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
18:00
29.01.2022
FBK Harvard Partizánske PAR
Falcons Stará Ľubovňa FSL
18:00
29.01.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
FBK RAptORs ROP
18:00
22.01.2022
DTF team Detva Joxers DET

26. kolo

FBK Hornets Mútne MUT
0:00
30.01.2022
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
11:00
30.01.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
Falcons Stará Ľubovňa FSL
14:00
30.01.2022
FBK Harvard Partizánske PAR
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
14:00
30.01.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
Devils Čadca JSC
14:00
29.01.2022
DTF team Detva Joxers DET

27. kolo

Devils Čadca JSC
14:45
05.02.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FBK RAptORs ROP
18:00
05.02.2022
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FbO Žochár Topoľčany ZTO
18:00
05.02.2022
FBK Hornets Mútne MUT
FBK Harvard Partizánske PAR
18:00
05.02.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
16:15
05.02.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
17:00
05.02.2022
FBC 11 Trnava TRN

28. kolo

FBK RAptORs ROP
16:00
06.02.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
Devils Čadca JSC
13:00
06.02.2022
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves SNV
FBK Harvard Partizánske PAR
15:00
06.02.2022
FBK Hornets Mútne MUT
FbO Žochár Topoľčany ZTO
13:00
06.02.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
TEMPISH CAPITOL Floorball Club CAP
10:30
06.02.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
12:15
06.02.2022
FBC 11 Trnava TRN