1. liga mužov

Základná časť

1. kolo

ŠK Juventa Žilina JUV
7:4
03.09.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
DTF team Detva DET
9:5
03.09.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FPS Banská Bystrica FPS
3:4
03.09.2022
FBK RAptORs ROP
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
6:4
03.09.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
FBC White Eagles Bratislava EAG
8:12
03.09.2022
FBK Púchov PUV

2. kolo

DTF team Detva DET
3:7
04.09.2022
FBK RAptORs ROP
FPS Banská Bystrica FPS
5:6 pp
04.09.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
11:5
04.09.2022
FBK Púchov PUV
FBC White Eagles Bratislava EAG
7:8
04.09.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO

3. kolo

FbO Žochár Topoľčany ZTO
10:6
17.09.2022
FBK Púchov PUV
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
9:6
17.09.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FBK RAptORs ROP
12:2
17.09.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
ŠK Juventa Žilina JUV
3:7
17.09.2022
DTF team Detva DET
Falcons Stará Ľubovňa FSL
4:6
17.09.2022
FPS Banská Bystrica FPS

4. kolo

Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
8:0
18.09.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
FBK RAptORs ROP
3:2
18.09.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
ŠK Juventa Žilina JUV
4:6
18.09.2022
FPS Banská Bystrica FPS
Falcons Stará Ľubovňa FSL
7:11
18.09.2022
DTF team Detva DET

5. kolo

DTF team Detva DET
7:4
01.10.2022
FPS Banská Bystrica FPS
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
11:7
01.10.2022
ŠK Juventa Žilina JUV
FBC White Eagles Bratislava EAG
4:11
01.10.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FbO Žochár Topoľčany ZTO
9:6
01.10.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FBK Púchov PUV
12:6
01.10.2022
FBK RAptORs ROP

6. kolo

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
14:00
02.10.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FBC White Eagles Bratislava EAG
15:30
02.10.2022
ŠK Juventa Žilina JUV
FbO Žochár Topoľčany ZTO
13:00
02.10.2022
FBK RAptORs ROP
FBK Púchov PUV
16:00
02.10.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK

7. kolo

Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
14:00
15.10.2022
FBK RAptORs ROP
ŠK Juventa Žilina JUV
15:00
15.10.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
Falcons Stará Ľubovňa FSL
18:00
15.10.2022
FBK Púchov PUV
DTF team Detva DET
12:00
15.10.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FPS Banská Bystrica FPS
17:00
15.10.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG

8. kolo

ŠK Juventa Žilina JUV
11:00
16.10.2022
FBK Púchov PUV
Falcons Stará Ľubovňa FSL
15:00
16.10.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
DTF team Detva DET
11:00
16.10.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
FPS Banská Bystrica FPS
14:00
16.10.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN

9. kolo

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
17:00
05.11.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
FbO Žochár Topoľčany ZTO
18:00
05.11.2022
DTF team Detva DET
FBK Púchov PUV
0:00
05.11.2022
FPS Banská Bystrica FPS
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
05.11.2022
ŠK Juventa Žilina JUV
FBK RAptORs ROP
18:00
05.11.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL

10. kolo

FbO Žochár Topoľčany ZTO
13:00
06.11.2022
FPS Banská Bystrica FPS
FBK Púchov PUV
0:00
06.11.2022
DTF team Detva DET
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
06.11.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FBK RAptORs ROP
14:00
06.11.2022
ŠK Juventa Žilina JUV

11. kolo

Falcons Stará Ľubovňa FSL
19:00
19.11.2022
ŠK Juventa Žilina JUV
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
19.11.2022
DTF team Detva DET
FBK RAptORs ROP
18:00
19.11.2022
FPS Banská Bystrica FPS
FbO Žochár Topoľčany ZTO
18:00
19.11.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FBK Púchov PUV
0:00
19.11.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG

12. kolo

FBK RAptORs ROP
14:00
20.11.2022
DTF team Detva DET
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
20.11.2022
FPS Banská Bystrica FPS
FBK Púchov PUV
0:00
20.11.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
FbO Žochár Topoľčany ZTO
13:00
20.11.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG

13. kolo

FBK Púchov PUV
0:00
03.12.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
15:00
03.12.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:00
03.12.2022
FBK RAptORs ROP
DTF team Detva DET
0:00
03.12.2022
ŠK Juventa Žilina JUV
FPS Banská Bystrica FPS
0:00
03.12.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL

14. kolo

FBC White Eagles Bratislava EAG
10:00
04.12.2022
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
16:00
04.12.2022
FBK RAptORs ROP
FPS Banská Bystrica FPS
0:00
04.12.2022
ŠK Juventa Žilina JUV
DTF team Detva DET
0:00
04.12.2022
Falcons Stará Ľubovňa FSL

15. kolo

FPS Banská Bystrica FPS
0:00
17.12.2022
DTF team Detva DET
ŠK Juventa Žilina JUV
0:00
17.12.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
Falcons Stará Ľubovňa FSL
18:00
17.12.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
17.12.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
FBK RAptORs ROP
18:00
17.12.2022
FBK Púchov PUV

16. kolo

Falcons Stará Ľubovňa FSL
15:00
18.12.2022
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
ŠK Juventa Žilina JUV
0:00
18.12.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
FBK RAptORs ROP
14:00
18.12.2022
FbO Žochár Topoľčany ZTO
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
0:00
18.12.2022
FBK Púchov PUV

17. kolo

FBK RAptORs ROP
18:00
14.01.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
FbO Žochár Topoľčany ZTO
18:00
14.01.2023
ŠK Juventa Žilina JUV
FBK Púchov PUV
0:00
14.01.2023
Falcons Stará Ľubovňa FSL
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
0:00
14.01.2023
DTF team Detva DET
FBC White Eagles Bratislava EAG
15:00
14.01.2023
FPS Banská Bystrica FPS

18. kolo

FBK Púchov PUV
0:00
15.01.2023
ŠK Juventa Žilina JUV
FbO Žochár Topoľčany ZTO
13:00
15.01.2023
Falcons Stará Ľubovňa FSL
FBC White Eagles Bratislava EAG
14:00
15.01.2023
DTF team Detva DET
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
0:00
15.01.2023
FPS Banská Bystrica FPS

19. kolo

FBC White Eagles Bratislava EAG
14:30
28.01.2023
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava HUN
DTF team Detva DET
0:00
28.01.2023
FbO Žochár Topoľčany ZTO
FPS Banská Bystrica FPS
0:00
28.01.2023
FBK Púchov PUV
ŠK Juventa Žilina JUV
0:00
28.01.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
Falcons Stará Ľubovňa FSL
0:00
28.01.2023
FBK RAptORs ROP

20. kolo

FPS Banská Bystrica FPS
0:00
29.01.2023
FbO Žochár Topoľčany ZTO
DTF team Detva DET
0:00
29.01.2023
FBK Púchov PUV
Falcons Stará Ľubovňa FSL
0:00
29.01.2023
Žatva 90 Dolný Kubín ZDK
ŠK Juventa Žilina JUV
0:00
29.01.2023
FBK RAptORs ROP

Playoff štvrťfinále

1. kolo

4M1
0:00
11.02.2023
4M8
4M2
0:00
11.02.2023
4M7
4M3
0:00
11.02.2023
4M6
4M4
0:00
11.02.2023
4M5

2. kolo

4M1
0:00
12.02.2023
4M8
4M2
0:00
12.02.2023
4M7
4M3
0:00
12.02.2023
4M6
4M4
0:00
12.02.2023
4M5

3. kolo

4M8
0:00
18.02.2023
4M1
4M7
0:00
18.02.2023
4M2
4M6
0:00
18.02.2023
4M3
4M5
0:00
18.02.2023
4M4

4. kolo

4M8
0:00
19.02.2023
4M1
4M7
0:00
19.02.2023
4M2
4M6
0:00
19.02.2023
4M3
4M5
0:00
19.02.2023
4M4

5. kolo

4M1
0:00
22.02.2023
4M8
4M2
0:00
22.02.2023
4M7
4M3
0:00
22.02.2023
4M6
4M4
0:00
22.02.2023
4M5

Playoff semifinále

1. kolo

SM1
0:00
25.02.2023
SM4
SM2
0:00
25.02.2023
SM3

2. kolo

SM1
0:00
26.02.2023
SM4
SM2
0:00
26.02.2023
SM3

3. kolo

SM4
0:00
04.03.2023
SM1
SM3
0:00
04.03.2023
SM2

4. kolo

SM4
0:00
05.03.2023
SM1
SM3
0:00
05.03.2023
SM2

5. kolo

SM1
0:00
08.03.2023
SM4
SM2
0:00
08.03.2023
SM3

Finále

1. kolo

FM1
0:00
11.03.2023
FM2

2. kolo

FM1
0:00
12.03.2023
FM2

3. kolo

FM2
0:00
18.03.2023
FM1

4. kolo

FM2
0:00
19.03.2023
FM1

5. kolo

FM1
0:00
25.03.2023
FM2