Liga staršej prípravky Bratislava

BASP - Divízia Alfa

1. kolo

Warriors WAR
0:0
09.10.2022
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
09.10.2022
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
09.10.2022
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
Warriors WAR
0:0
09.10.2022
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
09.10.2022
Športová škola Galaktikos Stars SSG
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
0:0
09.10.2022
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN

2. kolo

ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
23.10.2022
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
23.10.2022
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
0:0
23.10.2022
Športová škola Galaktikos Stars SSG
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
23.10.2022
Snipers Bratislava SNI
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
23.10.2022
Športová škola Galaktikos Stars SSG
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
23.10.2022
Snipers Bratislava SNI

3. kolo

VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
13.11.2022
Warriors WAR
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
13.11.2022
Športová škola Galaktikos Stars SSG
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
13.11.2022
Snipers Bratislava SNI
Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
13.11.2022
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
13.11.2022
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
Warriors WAR
0:0
13.11.2022
Snipers Bratislava SNI

4. kolo

Snipers Bratislava SNI
0:0
27.11.2022
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
Warriors WAR
0:0
27.11.2022
Športová škola Galaktikos Stars SSG
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
27.11.2022
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
Warriors WAR
0:0
27.11.2022
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
Snipers Bratislava SNI
0:0
27.11.2022
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
27.11.2022
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN

5. kolo

Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
11.12.2022
Snipers Bratislava SNI
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
22.01.2023
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
Warriors WAR
0:0
11.12.2022
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
30.01.2023
Warriors WAR
Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
11.12.2022
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
11.12.2022
Snipers Bratislava SNI

6. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
22.01.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
0:0
22.01.2023
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
Warriors WAR
0:0
22.01.2023
Snipers Bratislava SNI
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
22.01.2023
Warriors WAR
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
22.01.2023
Snipers Bratislava SNI
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
22.01.2023
ŠK Florbal Modra - žltí SKM

7. kolo

ŠK Florbal Modra - žltí SKM
0:0
29.01.2023
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
Warriors WAR
0:0
29.01.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
Snipers Bratislava SNI
0:0
29.01.2023
Športová škola Galaktikos Stars SSG
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
29.01.2023
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
Warriors WAR
0:0
29.01.2023
Športová škola Galaktikos Stars SSG
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
0:0
29.01.2023
Snipers Bratislava SNI

BASP - Divízia Beta

1. kolo

FBC White Eagles Bratislava EAG
0:0
09.10.2022
1. SC Malacky MAL
Snipers Šamorín SNI
0:0
09.10.2022
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
09.10.2022
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
09.10.2022
1. SC Malacky MAL
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:0
09.10.2022
CAPITOL Floorball Club CAP
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
09.10.2022
Snipers Šamorín SNI

2. kolo

ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
23.10.2022
Snipers Šamorín SNI
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
23.10.2022
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
Snipers Šamorín SNI
0:0
23.10.2022
Športová škola Galaktikos Kings SSG
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
23.10.2022
1. SC Malacky MAL
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
23.10.2022
Športová škola Galaktikos Kings SSG
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
23.10.2022
1. SC Malacky MAL

3. kolo

ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
13.11.2022
FBC White Eagles Bratislava EAG
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
13.11.2022
Športová škola Galaktikos Kings SSG
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
13.11.2022
1. SC Malacky MAL
Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
13.11.2022
CAPITOL Floorball Club CAP
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
13.11.2022
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:0
13.11.2022
1. SC Malacky MAL

4. kolo

1. SC Malacky MAL
0:0
27.11.2022
Snipers Šamorín SNI
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:0
27.11.2022
Športová škola Galaktikos Kings SSG
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
27.11.2022
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:0
27.11.2022
Snipers Šamorín SNI
1. SC Malacky MAL
0:0
27.11.2022
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
27.11.2022
ŠK Florbal Modra - zelení SKM

5. kolo

Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
11.12.2022
1. SC Malacky MAL
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
11.12.2022
CAPITOL Floorball Club CAP
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:0
02.04.2023
Snipers Šamorín SNI
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
18.01.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG
Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
11.12.2022
Snipers Šamorín SNI
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
11.12.2022
1. SC Malacky MAL

6. kolo

FBC White Eagles Bratislava EAG
0:0
22.01.2023
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
22.01.2023
Snipers Šamorín SNI
Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
22.01.2023
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
FBC White Eagles Bratislava EAG
0:0
22.01.2023
CAPITOL Floorball Club CAP
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
22.01.2023
Športová škola Galaktikos Kings SSG
Snipers Šamorín SNI
0:0
22.01.2023
ŠK Florbal Modra - zelení SKM

7. kolo

Snipers Šamorín SNI
:
29.01.2023
CAPITOL Floorball Club CAP
1. SC Malacky MAL
:
29.01.2023
Športová škola Galaktikos Kings SSG
FBC White Eagles Bratislava EAG
:
29.01.2023
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
Snipers Šamorín SNI
:
29.01.2023
1. SC Malacky MAL
FBC White Eagles Bratislava EAG
:
29.01.2023
Športová škola Galaktikos Kings SSG
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
:
29.01.2023
CAPITOL Floorball Club CAP

BASP - nadstavba

1. kolo

Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
05.03.2023
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
05.03.2023
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
05.03.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
05.03.2023
Snipers Bratislava SNI
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
05.03.2023
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
05.03.2023
Snipers Šamorín SNI
Snipers Bratislava SNI
0:0
05.03.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
05.03.2023
Snipers Šamorín SNI
1. SC Malacky MAL
0:0
05.03.2023
Warriors WAR
1. SC Malacky MAL
0:0
05.03.2023
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
05.03.2023
CAPITOL Floorball Club CAP
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
05.03.2023
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
05.03.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
0:0
05.03.2023
Warriors Coral WAR
Warriors Coral WAR
0:0
05.03.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG
Warriors WAR
0:0
05.03.2023
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN

2. kolo

Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
19.03.2023
1. SC Malacky MAL
Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
19.03.2023
Warriors WAR
Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
19.03.2023
Snipers Bratislava SNI
Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
19.03.2023
Snipers Šamorín SNI
1. SC Malacky MAL
0:0
19.03.2023
Snipers Šamorín SNI
Warriors WAR
0:0
19.03.2023
CAPITOL Floorball Club CAP
Snipers Bratislava SNI
0:0
19.03.2023
Warriors Coral WAR
Warriors Coral WAR
0:0
19.03.2023
CAPITOL Floorball Club CAP
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
0:0
19.03.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
0:0
19.03.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
19.03.2023
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
19.03.2023
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
19.03.2023
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
19.03.2023
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
19.03.2023
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
0:0
19.03.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG

3. kolo

Snipers Šamorín SNI
0:0
02.04.2023
Snipers Bratislava SNI
Snipers Šamorín SNI
0:0
02.04.2023
Warriors WAR
Snipers Bratislava SNI
0:0
02.04.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG
Warriors WAR
0:0
02.04.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
02.04.2023
CAPITOL Floorball Club CAP
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
0:0
02.04.2023
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
02.04.2023
Športová škola Galaktikos Kings SSG
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
02.04.2023
Športová škola Galaktikos Kings SSG
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
0:0
02.04.2023
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
0:0
02.04.2023
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
0:0
02.04.2023
Športová škola Galaktikos Stars SSG
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
0:0
02.04.2023
1. SC Malacky MAL
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
02.04.2023
Warriors Coral WAR
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
02.04.2023
Športová škola Galaktikos Stars SSG
1. SC Malacky MAL
0:0
02.04.2023
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
Warriors Coral WAR
0:0
02.04.2023
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU

4. kolo

1. SC Malacky MAL
0:0
16.04.2023
CAPITOL Floorball Club CAP
1. SC Malacky MAL
0:0
16.04.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG
Warriors WAR
0:0
16.04.2023
Športová škola Galaktikos Stars SSG
Warriors Coral WAR
0:0
16.04.2023
Športová škola Galaktikos Kings SSG
Warriors WAR
0:0
16.04.2023
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
Warriors Coral WAR
0:0
16.04.2023
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
Športová škola Galaktikos Kings SSG
0:0
16.04.2023
FBC White Eagles Bratislava EAG
CAPITOL Floorball Club CAP
0:0
16.04.2023
Športová škola Galaktikos Stars SSG
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
16.04.2023
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
0:0
16.04.2023
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
16.04.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
0:0
16.04.2023
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
Snipers Šamorín SNI
0:0
16.04.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID
Snipers Šamorín SNI
0:0
16.04.2023
ŠK Florbal Modra - žltí SKM
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
16.04.2023
Snipers Bratislava SNI
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro HUN
0:0
16.04.2023
Snipers Bratislava SNI

5. kolo

Snipers Šamorín SNI
0:0
07.05.2023
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
Snipers Šamorín SNI
0:0
07.05.2023
Warriors Coral WAR
Tsunami Záhorská Bystrica A TSU
0:0
07.05.2023
Warriors WAR
Warriors Coral WAR
0:0
07.05.2023
Športová škola Galaktikos Stars SSG
Warriors WAR
0:0
07.05.2023
Snipers Bratislava SNI
Športová škola Galaktikos Stars SSG
0:0
07.05.2023
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
Tsunami Záhorská Bystrica B TSU
0:0
07.05.2023
Športová škola Galaktikos Kings SSG
Snipers Bratislava SNI
0:0
07.05.2023
Športová škola Galaktikos Kings SSG
ŠK Florbal Modra - zelení SKM
0:0
07.05.2023
ŠK Lido Prírodovedec Modrí LID
1. SC Malacky MAL
0:0
07.05.2023
ŠK Lido Prírodovedec Bieli LID