80151 |
TNK
SPŠ Dubnica nad Váhom (TN kraj)
|
3
02.05.2023
|
TTK
Hotelová akadémia Ľ. Wintera Piešťany (TT kraj)
|
80152 |
KEK
SSŠŠ Užhorodská Košice (KE kraj)
|
11
02.05.2023
|
BBK
Gymnázium J. Chalupku Brezno (BB kraj)
|
80155 |
TNK
SPŠ Dubnica nad Váhom (TN kraj)
|
3
02.05.2023
|
BBK
Gymnázium J. Chalupku Brezno (BB kraj)
|
80156 |
TTK
Hotelová akadémia Ľ. Wintera Piešťany (TT kraj)
|
0
02.05.2023
|
KEK
SSŠŠ Užhorodská Košice (KE kraj)
|
80159 |
BBK
Gymnázium J. Chalupku Brezno (BB kraj)
|
6
02.05.2023
|
TTK
Hotelová akadémia Ľ. Wintera Piešťany (TT kraj)
|
80160 |
KEK
SSŠŠ Užhorodská Košice (KE kraj)
|
3
02.05.2023
|
TNK
SPŠ Dubnica nad Váhom (TN kraj)
|
80153 |
NRK
Gymnázium 17. novembra Topoľčany (NR kraj)
|
2
02.05.2023
|
BAK
Gymnázium L.Sáru Bratislava (BA kraj)
|
80154 |
POK
Spojená škola J.Henischa Bardejov (PO kraj)
|
2
02.05.2023
|
ZAK
Gymnázium P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín (ZA kraj)
|
80157 |
NRK
Gymnázium 17. novembra Topoľčany (NR kraj)
|
1
02.05.2023
|
ZAK
Gymnázium P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín (ZA kraj)
|
80158 |
BAK
Gymnázium L.Sáru Bratislava (BA kraj)
|
4
02.05.2023
|
POK
Spojená škola J.Henischa Bardejov (PO kraj)
|
80161 |
ZAK
Gymnázium P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín (ZA kraj)
|
2
02.05.2023
|
BAK
Gymnázium L.Sáru Bratislava (BA kraj)
|
80162 |
POK
Spojená škola J.Henischa Bardejov (PO kraj)
|
1
02.05.2023
|
NRK
Gymnázium 17. novembra Topoľčany (NR kraj)
|
80163 |
BAK
Gymnázium L.Sáru Bratislava (BA kraj)
|
6
03.05.2023
|
TTK
Hotelová akadémia Ľ. Wintera Piešťany (TT kraj)
|
80164 |
NRK
Gymnázium 17. novembra Topoľčany (NR kraj)
|
1
03.05.2023
|
TNK
SPŠ Dubnica nad Váhom (TN kraj)
|
80165 |
POK
Spojená škola J.Henischa Bardejov (PO kraj)
|
0
03.05.2023
|
KEK
SSŠŠ Užhorodská Košice (KE kraj)
|
80166 |
ZAK
Gymnázium P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín (ZA kraj)
|
6
03.05.2023
|
BBK
Gymnázium J. Chalupku Brezno (BB kraj)
|
80167 |
TTK
Hotelová akadémia Ľ. Wintera Piešťany (TT kraj)
|
0
03.05.2023
|
NRK
Gymnázium 17. novembra Topoľčany (NR kraj)
|
80168 |
POK
Spojená škola J.Henischa Bardejov (PO kraj)
|
1
03.05.2023
|
BBK
Gymnázium J. Chalupku Brezno (BB kraj)
|
80169 |
BAK
Gymnázium L.Sáru Bratislava (BA kraj)
|
1
03.05.2023
|
TNK
SPŠ Dubnica nad Váhom (TN kraj)
|
80170 |
KEK
SSŠŠ Užhorodská Košice (KE kraj)
|
4
03.05.2023
|
ZAK
Gymnázium P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín (ZA kraj)
|
80171 |
TTK
Hotelová akadémia Ľ. Wintera Piešťany (TT kraj)
|
1
03.05.2023
|
POK
Spojená škola J.Henischa Bardejov (PO kraj)
|
80172 |
NRK
Gymnázium 17. novembra Topoľčany (NR kraj)
|
1
03.05.2023
|
BBK
Gymnázium J. Chalupku Brezno (BB kraj)
|
80173 |
BAK
Gymnázium L.Sáru Bratislava (BA kraj)
|
1
03.05.2023
|
ZAK
Gymnázium P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín (ZA kraj)
|
80174 |
TNK
SPŠ Dubnica nad Váhom (TN kraj)
|
0
03.05.2023
|
KEK
SSŠŠ Užhorodská Košice (KE kraj)
|