Zoznam klubov

Názov Kód klubu Číslo člena Mesto
1. FbK Banská Bystrica 1. FbK Banská Bystrica BAB 110 Banská Bystrica
Fair Play Sports Fair Play Sports FPS 089 Banská Bystrica
Športový klub Belá Športový klub Belá BEL 124 Belá
FBC White Eagles Bratislava FBC White Eagles Bratislava EAG 121 Bratislava
Deti v športe Deti v športe DVŠ 128 Bratislava
Floorball Fans Floorball Fans FFA 132 Bratislava
FBC MH Florbal Bratislava FBC MH Florbal Bratislava MHF 140 Bratislava
Športový klub LIDO Športový klub LIDO LID 009 Bratislava
Šport pre deti Šport pre deti SPD 106 Bratislava
Up Management s. r. o. Up Management s. r. o. CAP 143 Bratislava
Športová škola Galaktikos Športová škola Galaktikos SSG 095 Bratislava
Športový klub FbO Florpédo Bratislava Športový klub FbO Florpédo Bratislava FLO 036 Bratislava
ŠK Hargašova Záhorská Bystrica ŠK Hargašova Záhorská Bystrica TSU 048 Bratislava
Snipers Bratislava Snipers Bratislava SNI 058 Bratislava
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ŠK Dragons Ružinov Bratislava DRA 002 Bratislava
Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava HUN 006 Bratislava 3
Športový klub KAPI Bratislava Športový klub KAPI Bratislava JAZ 134 Bratislava 37
FBC Lions Bratislava FBC Lions Bratislava LIO 085 Bratislava 5
off season training o.z. off season training o.z. OST 149 Bratislava 5
Florbalový klub Brezno Florbalový klub Brezno BRE 094 Brezno
JSC educationis JSC educationis JSC 129 Čadca
OSDS Fitness centrum Červeník o.z. OSDS Fitness centrum Červeník o.z. CER 142 Červeník
DTF team Detva DTF team Detva DET 079 Detva
Florbalový klub Rulers Dolný Kubín Florbalový klub Rulers Dolný Kubín RDK 108 Dolný Kubín
Žatva 90 Dolný Kubín Žatva 90 Dolný Kubín ZDK 014 Dolný Kubín
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom DNV 030 Dubnica nad Váhom
Draví Levi Draví Levi DLE 125 Dunajská Lužná
Športový klub FTC Fiľakovo Športový klub FTC Fiľakovo FTC 151 Fiľakovo
Telocvičná Jednota Sokol Gajary Telocvičná Jednota Sokol Gajary GAJ 040 Gajary
Footballandia Footballandia GAL 141 Galanta
Organizácia pre voľný čas obyvateľov Hlohovca - Dúha Organizácia pre voľný čas obyvateľov Hlohovca - Dúha DUH 107 Hlohovec
FRAŠTAK BOYS Hlohovec FRAŠTAK BOYS Hlohovec FBH 109 Hlohovec
Florbalový klub Humenné Florbalový klub Humenné HUM 152 Humenné
Focus on sport Focus on sport FOS 138 Kežmarok
Športový klub Florbalo Komárno Športový klub Florbalo Komárno KOM 111 Komárno
Cassovia Sport Partners Cassovia Sport Partners CAS 126 Košice - Staré Mesto
Maskantje Juniors Maskantje Juniors MAJ 147 Košice
Florbalová Akadémia Košice Florbalová Akadémia Košice FBA 131 Košice
Žltý Sneh Košice Žltý Sneh Košice ZLS 086 Košice
Florbalový klub Florko Košice Florbalový klub Florko Košice FLK 023 Košice
Florbalový a bedmintonový klub Akademik Technická univerzita Košice Florbalový a bedmintonový klub Akademik Technická univerzita Košice ATU 005 Košice 1
Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto KNM 073 Kysucké Nové Mesto
Športový klub Fair Levice Športový klub Fair Levice FLE 103 Levice
Športový klub FBC Levice Športový klub FBC Levice FBL 144 Levice
Florbalový klub QuickBall Levoča Florbalový klub QuickBall Levoča LEC 145 Levoča
Meteníci Likavka Meteníci Likavka LIK 062 Likavka
Školský športový klub Stars Lipany Školský športový klub Stars Lipany LIP 081 Lipany
1. SC Malacky 1. SC Malacky MAL 032 Malacky
FK Martinské Medvede FK Martinské Medvede MAR 122 Martin
Florbalový klub Michalovce Florbalový klub Michalovce MIE 060 Michalovce
Športový klub Modra Športový klub Modra SKM 137 Modra
FBC BlueBerries Modra FBC BlueBerries Modra MOD 065 Modra
Telovýchovná jednota Družstevník Mútne Telovýchovná jednota Družstevník Mútne MUT 112 Mútne
Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová NEM 022 Nemšová
FBC Paradise Nitra FBC Paradise Nitra PAN 148 Nitra
ŠK Slávia SPU DFA Nitra ŠK Slávia SPU DFA Nitra DFA 010 Nitra
TJ A - FbO  Nižná TJ A - FbO Nižná NIZ 021 Nižná
Florbalový klub EUROSHIP Nové Zámky Florbalový klub EUROSHIP Nové Zámky NZA 115 Nové Zámky
Spojený florbalový klub Rabča a Oravská Polhora "FBK RAptORs" Spojený florbalový klub Rabča a Oravská Polhora "FBK RAptORs" ROP 102 Oravská Polhora
ŠK Harvard Partizánske ŠK Harvard Partizánske PAR 074 Partizánske
FBC Páv Piešťany FBC Páv Piešťany PIE 097 Piešťany
OZ Falcons Stará Ľubovňa OZ Falcons Stará Ľubovňa FSL 135 Podolínec
Považská Jednotka Považská Jednotka PVJ 150 Považská Bystrica
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov Športový klub Floorball ACADEMY Prešov ACP 133 Prešov
FBC Mikuláš Prešov FBC Mikuláš Prešov PRE 064 Prešov
Športový klub 98 Pruské Športový klub 98 Pruské PRU 038 Pruské
Klub hokejbalu a florbalu  Púchov Klub hokejbalu a florbalu Púchov PUV 072 Púchov
Športový klub Radoľa - Florbalový oddiel Vretenice Športový klub Radoľa - Florbalový oddiel Vretenice RAD 146 Radoľa
Športový klub Revúcke Sršne Športový klub Revúcke Sršne RES 130 Revúca
FBC Slovan Rimavská Sobota FBC Slovan Rimavská Sobota RSO 084 Rimavská Sobota
Sabinovský florbalový klub Sabinovský florbalový klub SAB 067 Sabinov
ICE Players Sereď ICE Players Sereď SED 093 Sereď
Florbal centrum Skalica Florbal centrum Skalica SKA 099 Skalica
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves SNV 078 Spišská Nová Ves
Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves SPN 075 Spišská Nová Ves
Florbalový klub Starlets Stará Ľubovňa Florbalový klub Starlets Stará Ľubovňa SSL 136 Stará Ľubovňa
Slovenská Športová Agentúra Slovenská Športová Agentúra SSA 114 Topoľčany
Občianske združenie Mladosť Trebišov Občianske združenie Mladosť Trebišov TRE 047 Trebišov
Revel sport Trenčianske Teplice Revel sport Trenčianske Teplice REV 127 Trenčianske Teplice
Florbalový klub AS Trenčín Florbalový klub AS Trenčín AST 039 Trenčín
Športový klub 1.FBC Trenčín Športový klub 1.FBC Trenčín FCT 028 Trenčín
Candy klub Candy klub TRN 076 Trnava
FbK  Turany FbK Turany TUR 071 Turany
Florbalový klub Tvrdošín Florbalový klub Tvrdošín TVR 025 Tvrdošín
Legislatívna smršť Legislatívna smršť LSM 050 Veľký Biel
Telovýchovná jednota Tatran Zákamenné Telovýchovná jednota Tatran Zákamenné ZAK 116 Zákamenné
FBK Starlight Zalužice FBK Starlight Zalužice ZAL 096 Zalužice
Centrum voľného času Žiar nad Hronom Centrum voľného času Žiar nad Hronom ZNH 120 Žiar nad Hronom
ŠK Juventa Žilina ŠK Juventa Žilina JUV 007 Žilina
Academic Žilinská univerzita Žilina Academic Žilinská univerzita Žilina GRA 011 Žilina
Športový klub 1. FBC Zvolen Športový klub 1. FBC Zvolen ZVO 100 Zvolen