1. FBC Florbal Trenčín získal siedmy majstrovský titul! Vo finálovej sérii zdolal Tsunami Záhorská Bystrica tri nula na zápasy

Tím spod hradu Matúša Čáka ovládol aj túto sezónu a získal do klubovej vitríny 7. majstrovský titul. Spanilá jazda sezónou vyvrcholila v treťom zápase finálovej série na pôde Tsunami Záhorská Bystrica. Posledný zápas mal z celej série najdramatickejší priebeh a domáci bojovali do poslednej minúty. Na predĺženie sezóny to už ale nestačilo.

Počas play-off Trenčania ani raz neprehrali a všetky série ovládli v pomere 3:0 na zápasy. Dominanciu potvrdzovali v priebehu celej sezóny, keď prehrali dovedna len trikrát. Do 1. FBC putuje aj celková prémia pre víťaza Fortuna florbalovej extraligy vo výške 9300 eur.

V ich drese pôsobí aj najproduktívnejší hráč súťaže Tomáš Kvasnica. Staronovým majstrom GRATULUJEME!